Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA MINI FUTBOLO LYGA
Data: 2018-05-23 | Įvertinimas: 2

Gegužės 23 – 24d. Marijampolėje surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  2018" . Tai,  jau 12-asis turnyras, kuriame dalyvavo 14 komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų. Mūsų komandai atstovavo sportininkai Vidas Laurinavičius, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Vincas Česnauskas ir Rolandas Pelenis. Pirmą dieną Marijampolės “Arvi”  stadione vyko pusfinaliai, kur kovojome su Adakavos SGN, Padvarių SGN,  bei Kalvarijos SGN komandomis. Macikų komanda iškovojo III vietą. Po sunkių rungtynių, Jurgežerių kaime ,,Gintaro" stovykloje vyko vakaronė, kurioje galėjome smagiai pažaisti su vandens burbulais, stebėjome Šakių cirko mokyklos mokinių pasirodymą bei mėgavomės įspūdingais fejerverkais. Antrą dieną finale, Macikų komanda rungėsi su Dūseikių SGN, Kėdainių SGN komandomis, kur iškovojo VII- vietą. Sveikiname nugalėtojus  - Prūdiškių  komanda, kuri vyks į Lenkiją, Torūnės miestą dalyvauti „SENI CUP  2018" turnyre.

DRAUGIŠKOS FUTBOLO RUNGTYNĖS, RUSNĖS SALOJE
Data: 2018-05-18 | Įvertinimas: 1

Globos namų gyventojams svarbus ruošimasis SENI CUP futbolo varžyboms, kuriuos vyks gegužės 23-24 d. Marijampolėje. Tad pabandėme jėgas su Rusnės specialiosios mokyklos žaidėjais. Šiose varžybose nugalėjo draugystė.

JUNGTINIS FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2017-09-20 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 20 dieną Gytarių dirbtinės dangos stadione vyko Respublikinis žmonių su negalia futbolo čempionatas. Burtų keliu 9 komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius, kuriuose komandos rungtyniavo tarpusavyje. A pogrupyje pirmąją vietą užėmė - Macikų futbolininkai (Šilutės r.), B pogrupyje nenugalimi buvo Kėdainių socialinės globos namų sportininkai. Dėl rėmėjo AB Šiaulių banko įsteigtos Super taurės susigrūmė Kėdainių ir Macikų komandos. Po įnirtingos kovos ir baudinių serijos nugalėtojais tapo Kėdainių socialinės globos namų komanda. Macikų globos namų komandai atstovavo šie sportininkai: A.Matulevičius, A.Mironovas, R.Juknius, R.Zonys, R.Pelenis, V.Lukas, V.Laurinavičius, A.Novatorovas.

TARPTAUTINĖ SPORTO ŠVENTĖ ,,BOČIA VIENIJA MUS“
Data: 2017-09-14 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 14 d. dalyvavome bočios varžybose, kurias organizavo BĮ Neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ bendruomenė. Viso dalyvavo 18 komandų,  iš kurių, dvi  komandas sudarė mūsų globos namai. Šventės tikslas  – užmegzti artimesnius tarpusavio ryšius, palaikyti jau esamus santykius, patyrinėti sportinių žaidimų pasaulį bei patirti draugiškų emocijų ir malonių įspūdžių.

SPORTO ŠVENTĖ
Data: 2017-06-02 | Įvertinimas: 0

Birželio 2 d. globos namuose vyko sporto šventė, kuri yra tapusi tradiciniu, kasmetiniu renginiu. Šventė pradėta sveikinimo žodžiais, kuriuos tarė renginio organizatorė Aušra Tarozienė.  Šventės atidarymą kulminavo meno saviveiklos kolektyvo puiki programa. Taip pat, visiems dalyviams gerų startų, puikių finišų linkėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena Gimbutienė. Apšilimui, prieš komandų startą estafetėms buvo sušoktas bendras šokis, kurį sukūrė socialinė darbuotoja Sandra Maskaliovienė. Taigi, globos namų gyventojai išbandė jėgas nuotaikingose estafetėse bei puikiai sušoko aerobikos šokį. Kiekvienai komandai  globos namai  įteikė saldžius prizus. O, atvykęs svečias iš  Kauno „TZMO Baltic“ atstovybės atstovas Remigijus Bira taip pat, dalyvavusius gyventojus parėmė saldžiu prizu.

TARPTAUTINIS ŽMONIŲ SU NEGALIA FUTBOLO TURNYRAS SENI CUP 2017
Data: 2017-05-30 | Įvertinimas: 0

Gegužės 30 – 31d. Marijampolėje surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  2017".  Šių metų turnyras – jau 11-asis. Turnyre dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos socialinės globos namų. Mūsų komandai atstovavo sportininkai Artūras Mironovas, Vidas Laurinavičius, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Andrius Novatorovas, Ramūnas Zonys, ir Rolandas Pelenis. Pirmą dieną Marijampolės “Arvi” stadione vyko pusfinaliai. Pusfinali kovojome su Suvalkijos SGN, Zarasų SGN, Dūseikių SGN bei Kėdainių SGN,  Macikų komanda iškovojo I vietą pusfinalį.
Grįžę iš Marijampolės  stadiono į Jurgežerių kaimą “Gintaro stovyklą” kur ir gyvenome. Kiekviena komanda turėjo būti paruošusi “Pantomimos” prisistatymą, kaip MYLI SENI CUP. Po visų komandų pasirodymo, vakaronėje pasirodė su būgnais Fausta Šukytė,  kuri užėmė II vietą Talentų šou. Taip pat koncertavo atlikėja Miglė. Visiems žaidėjams buvo įteikti saldūs prizai. Vakaronės uždaryme buvo šaunūs fejerverkai. Antrą dieną, finale, Macikų komanda susitiko su Dūseikių SGN, Prūdiškių SGN, Jasdiuliškių SGN, Veisėjų SGN ir Aukštelkės SGN. Vyko atkakli kova, tačiau nuovargis padarė savo, iškovota IV- vieta. Lietuvos garbę gins ir vyks į Lenkiją Torūnės miestą pirmąją vietą laimėję Veisėjų  komanda. Antrąją vietą iškovojo Prūdiškių SGN ir  trečioji vieta atiteko Aukštelkės socialinės globos namų komandai.

TARPTAUTINIS JUNGTINIO KREPŠINIO ČEMPIONATAS
Data: 2017-05-26 | Įvertinimas: 0

 Gegužės 26d. 5val ryto išvykome į Rokiškį, kur vyko Tarptautinis Jungtinio krepšinio varžybos 5x5. Šiuose varžybose buvo du lygiai, mūsų komanda žaidžia I – lygyje, tarp stipriausiu. Mums teko susirungti su šeimininkais: tai Skemų SGN,   Latvijos Mėmėlės  SGN ir Aukštelkės  SGN. Macikų globos namams atstovavo gyventojai A. Matulevičius, R. Juknius, R. Zonys, A. Mironovas ir V. Laurinavičius. Kadangi jungtinis krepšinis taip pat turi žaisti dar du darbuotojai atstovavo A.Tarozienė ir V. Kontrimas. Buvo nelengva kovoti, varžovai tikrai pakankamai stiprus, tačiau lydėjo fortūna ir mes iškovojome II- vietą. Parvežėme į globos namus gražią  taurę. Vykdami namo aptarėme visa varžybų eigą bei dalinomės patirtais įspūdžiais.

LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS AEROBIKOS ČEMPIONATAS „SPORTUOK IR ŠOK 2017“
Data: 2017-05-11 | Įvertinimas: 0

Gegužės 11 d. Radviliškio raj., Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus sporto salėje vyko respublikinis neįgaliųjų šokio festivalis „Sportuok ir šok 2017“. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo aerobikos šokio komandos. Dalyvavo Pabradės socialinės globos namai, Panevėžio jaunuolių dienos centras, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyrius, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Kazlų Rūdos specialioji mokykla, Rokiškio pagrindinė mokykla, Macikų socialinės globos namų auklėtiniai. Komandos  buvo vertinamos už atliekamo aerobikos šokio pasirodymo sudėtingumą, sinchroniškumą bei estetinį vaizdą.  Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis už originalumą, artistiškumą, elegantiškumą, išradingumą, taip pat diplomais ir saldžiaisiais  prizais. Macikų socialinės globos namų komandos auklėtiniai buvo apdovanoti kaip „Meniškiausia“ šokio komanda. Renginį užbaigėme neįgaliųjų sporto festivalio masiniu šokiu, kuriame dalyvavo visi renginio dalyviai su gera sportine nuotaika. Sugrįžus pasitiko Macikų socialinės globos namų direktorė J. Andrijauskienė ir vyriausia socialinė darbuotoja R Girgždienė, kurios dėkojo už puikų pasirodymą čempionate, linkėjo visokeriopos sėkmės ateityje ir toliau tęsti kūrybinį darbą.

DRAUGIŠKOS FUTBOLO RUNGTYNĖS
Data: 2017-05-10 | Įvertinimas: 0

Gegužės 10 d. vykome į Rusnės specialiąją mokyklą žaisti draugiškas futbolo rungtynes. Macikų socialinės globos namų sportininkams tai puikios treniruotės, kadangi ruošiamės „SENI CUP“ mini futbolo turnyrui, kuris vyks Marijampolėje gegužės 30-31d.  Mes įveikėme draugiškas rungtynes ir nugalėjome Rusnės specialiąją mokyklą rezultatu 3-0.

KREPŠINIO ČEMPIONATAS 3X3
Data: 2017-04-28 | Įvertinimas: 0

Balandžio 28 d. vykome į Jurdaičių socialinės globos namus, kurie organizavo socialinių globos namų, specialiosios olimpiados klubų, užimtumo ir ugdymo įstaigų krepšinio 3x3 čempionatą. Varžybose dalyvavo  15 – komandų iš įvairių socialinės globos namų ir specialiųjų mokyklų.
Macikų socialinės globos namams atstovavo  dvi komandos:  gyventojai Ramūnas Zonys, Vidas Laurinavičius ir Artūras Mironovas I- oji komanda, kuri žaidė A- lygyje ir iškovojo I-vietą. Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius ir Andrius Novatorovas II- oji komanda, kuri žaidė C-lygyje ir iškovojo taip pat  I-ąją  vietą.  Sportininkai buvo patenkinti savo rezultatais. 

1   2  3  4  5  6  7  8  9  10  11