Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2012-07-16 | Įvertinimas: 0

SENI CUP FUTBOLO ČEMPIONATAS TORŪNĖJE (LENKIJA) 2012 LIEPOS 2-5 D.

Liepos 2-osios ankstų rytą išvykome į Lenkiją ir jau vakare buvome  Torūnės mieste. Džiugu, kad iš Lietuvos buvome dvi komandos (dalyvavo Aukštelkės socialinės globos namai). Įsikūrėme, pailsėjome, o sekančią dieną nuvykome  į Ciechocinek kurortinį miestelį. Ten gaunamos iš žemės mineralinės  druskos. Pasivaikščiojome po įspūdingai gražų parką, daug pamatėme naujo, įspūdžiai tiesiog nepakartojami... Gyventojai buvo be galo patenkinti ir laimingi šia kelione.
Kiekvienais metais Torūnės mieste vyksta futbolo  turnyrai, atvyksta komandos nugalėtojos iš kitų šalių. Šiemet dalyvavo 31 komanda iš 9 Europos šalių. Čempionatas pradėtas eisena Torūnės senamiestyje iki pilies, kur sportininkams teko stebėti Mago pasirodymą.
Buvo 5 pogrupiai, Macikų socialinės globos namų komanda žaidė trečiame pogrupyje, o Aukštelkės socialinės globos namai - antrame pogrupyje. Pastarieji dalyvavo jau antrus metus šiame turnyre. Futbolą žaidė ne tik gyventojai, bet ir komandų treneriai žaidė prieš organizatorius. Vakare vyko vakaronė pilyje, kur sportininkai galėjo žaisti įvairius žaidimus. Na o sekančią dieną vyko finalinis žaidimas, kur mūsų globos namų sportininkai užėme VI - vietą. Parsivežėme taurę, medalius ir dovanų. Visi sportininkai patenkinti šiais neišdildomais įspūdžiais

 

FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2012-07-02 | Įvertinimas: 0

SENI CUP 2012 M. FUTBOLO TURNYRAS KĖDAINIUOSE

Ketvirti metai dalyvaujame Seni cup neįgaliųjų futbolo turnyre, kuris trečius metus iš eilės vyksta Kėdainiuose. Šiemet dalyvavo 10 komandų iš globos namų.  Turnyras vyko dvi dienas, pirmąją dieną žaidėme net keturias rungtynes. Su Latvijos ekipa sužaidėme lygiosiomis 0:0. Su Zarasų socialinės globos namų komanda  taip pat lygiosiomis. Prieš Kalvarijos komandą iškovojome pergalę 1:0. Taip pat ir prieš Aknystos socialinės globos namus iškovojome pergalę 2:0.
Vakare vykome į vakaronę, kuri vyko edendrologijos parke, Kėdainių rajone. Kiekviena komanda turėjo paruošusi prisistatymą " Futbolo mados tendencijos", vėliau buvo renkami laimėtojai. Vėlai vakare stebėjome fejerverkus. Grįžome miegoti su gražiais įspūdžiais ir turiningai praleistu laiku. Antrąją dieną vyko finalas, žaidėme su Aukštelkės globos namais ir iškovojome pergalę 1:0, su Dūseikių globos namais sužaidėme lygiosiomis 3:3, Su Ventos socialinės globos namais taip pat lygiosiomis 2:2 , o prieš Linkuvos socialinės globos namus iškovojome pergalę 3:0. Žaidėme rato sistema, skaičiavosi taškai ir užėmėm II- vietą. Pirmąją vietą iškovojo Zarasų socialinės globos namai su teise vykti į Lenkiją. Tačiau pastariesiems atsisakius, pasiūlymas vykti į Lenkiją ir atstovauti Lietuvą,  atiteko mums. Likome labai patenkinti šiuo laimėjimu.

 

EUROPOS FUTBOLO SAVAITĖ
Data: 2012-06-01 | Įvertinimas: 0
SPECIAL OLYMPICS EUROPOS FUTBOLO SAVAITĖS FINALINIS RENGINYS ŠIAULIUOSE

Dvyliktosios Specialiosios Olimpiados Europos futbolo savaitės renginiai vyko gegužės 12 – 20 dienomis, siekiant sudaryti galimybes žmonėms su protine negalia sportuoti, pašalinti kliūtis juos įsitraukiant į futbolo procesą. Šios savaitės metu buvo minima UEFA „Futbolas visiems diena“.
Futbolo federacijos ir klubai visoje Europoje, taip pat UEFA rėmė šių metų Europos krepšinio savaitės renginius, kurių metų tikėtasi suteikti galimybę parodyti įgūdžius 45000 atletų iš 45 Europos šalių.
Specialiosios Olimpiados futbolo savaitės renginiai yra visus metus vykstančių renginių dalis. Specialioji Olimpiada ragina dalyvauti su proto negalia ir be jos sportininkus visų lygių regioninėse, nacionalinėse varžybose per Unified Sports® (Jungtinį sportą).
Finalinis Europos futbolo savaitės renginys vyko gegužės 16 dieną Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ stadione, kuriame dalyvavo 9 komandos iš įvairių Lietuvos socialinės globos įstaigų: Aukštelkės (Šiaulių r.), Adakavo (Tauragės r.), Macikų (Šilutės r.), Dūseikių (Telšių r.), Jurdaičių (Joniškio r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Ventos (Akmenės r.) socialinės globos namų, Panevėžio jaunuolių centro bei Šiaulių vaikų globos namų.
Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į A ir B lygius. Stipriausioje grupėje nenugalimi buvo Jurdaičių socialinės globos namų futbolininkai. Sidabro medalius pelnė Aukštelkės socialinės globos namų sportininkai, o bronzos medalius pelnė svečiai iš Dūseikių.
B lygyje pajėgiausia buvo Šiaulių vaikų globos namų komanda. Sidabro medalius laimėjo Ventos socialinės globos namų sportininkai. Bronzos medalius pelnė Linkuvos futbolininkai.
Pasibaigus futbolo šventei buvo surengtos parodomosios rungtynes tarp specialiųjų atletų rinktinės ir Šiaulių moterų futbolo klubo „Gintra – Universitetas“. Dalyviai džiaugėsi proga pažaisti drauge, parodė gražų žaidimą, gebėjimą draugiškai bendrauti tarpusavyje, patyrė daugybę džiugių akimirkų ir parsivežė namo nepamirštamus įspūdžius. Mūsų socialinės globos namus atstovavo šie sportininkai: V.Šarpnickis, A.Butkus, V.Lukas, A.Matulevičius, R.Zonys, R.Juknius.
Futbolo turnyro nugalėtojai bei dalyviai buvo apdovanoti maikutėmis, medaliais bei taurėmis.
 
2012 METŲ AEROBIKOS ČEMPIONATAS
Data: 2012-05-02 | Įvertinimas: 0

Š.m. balandžio 25 d. Šeduvos kavinės – motelio „Šeduvos malūnas“ konferencijų salėje vyko 2012 m. Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto (LSOK) respublikinis aerobikos čempionatas.
Jau 19-tą  pavasarį Lietuvos specialiųjų mokyklų ir socialinių globos namų aerobikos entuziastai susitinka varžybose, kuriose laimi draugystė, geros emocijos, noras varžytis ir bendrauti su šios sporto šakos mėgėjais. Rungėsi aerobikos komandos iš Klaipėdos, Ventos, Pabradės, Radviliškio, Kaišiadorių, Gelgaudiškių ir kt. Varžybose aktyviai dalyvavo Macikų socialinės globos namų gyventojai, vadovaujami socialinės darbuotojos S.Maskaliovienės. Varžybų teisėjams sunku buvo vertinti komandas. Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės su negalia: vaikai, jaunimas bei suaugę žmonės. Taip pat visos komandos dalyvavo lygiateisiškai - viename lygyje. Komisija vertino programos atlikimo techniką, sudėtingumą bei komandos estetinį vaizdą. Jie džiaugėsi dideliu sportininkų noru kuo gražiau ir kuo įdomiau atrodyti, sinchroniškai atlikti programą.
 

LSOK KREPŠINIO 3X3 ČEMPIONATAS
Data: 2012-05-02 | Įvertinimas: 0

2012 m. balandžio 26 d. vykome į Jurdaičių socialinės globos namus, kur vyko krepšinio čempionatas. Organizatoriai: Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas ir Jurdaičių socialinės globos namai. Mūsų socialinės globos namams atstovavo šie sportininkai: K.Kerpė, V.Lukas, A.Matulevičius, A.Butkus, A.Čiulčinskis, R.Zonys, M.Krutilina. Buvo sudarytos dvi komandos,. Viena žaidė A-lygyje, antra B-lygyje. A-lygyje žaidė: A.Čiulčinskis, K.Kerpė, A.Butkus. B-lygyje A.Matulevičius, R.Zonys, V.Lukas. A-lygyje žaidę žaidėjai iškovojo IV-ą vietą. B-lygyje žaidėjai iškovojo III-ią vietą. Sportininkai nebuvo patenkinti savo žaidimu ir viliasi, jog per kitas varžybas pasieks aukštesnių rezultatų. Varžybose iš viso dalyvavo 15 komandų. 

ŠAŠKIŲ IR ŠACHMATŲ TURNYRAS
Data: 2012-04-10 | Įvertinimas: 0

2012 m. balandžio 3 d. dalyvavome šaškių ir šachmatų turnyre Šiauliuose. Varžybas organizavo Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, „Aukštelkės“ specialiosios olimpiados komitetas ir Aukštelkės socialinės globos namai. Mūsų globos namams atstovavo: šachmatai -  V.Orlov, šaškės – F.Agintas, S.Šarūnas, M.Antanaitytė. Žaidimas vyko rato sistema, šachmatų turnyre V.Orlov surinko 4,5 taško ir iškovojo IV-V vietą. Šaškių turnyras moterų grupėje M.Antanaitytė surinko 3,5 taško ir iškovojo VI vietą. Šaškių turnyro A – lygyje žaidė F.Agintas, surinko 1,5 taško ir iškovojo IX-XI vietas. Šaškių turnyro B – lygyje žaidė S.Šarūnas, surinko 5 taškus ir iškovojo VI vietą. 

 

LSOK STALO TENISO ČEMPIONATAS
Data: 2011-11-29 | Įvertinimas: 0
 

2011 m. lapkričio 15 d. vykome į stalo teniso čempionatą, kurį organizavo Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas ir Jasiuliškių socialinės globos namai. Iš viso dalyvavo 18 komandų iš visos Lietuvos socialinės globos namų ir specialiųjų mokyklų.
Komandas sudarė du vyrai ir moteris. Buvo 4 pogrupiai. Mūsų komanda žaidė I-ame pogrupyje tarp stipriausiųjų. Macikų socialinės globos namus atstovavo šie sportininkai: R.Zonys, R.Lukavičiūtė ir V.Lukas. Varžėmės su Jasiuliškių, Jurdaičių socialinės globos namais ir Radviliškio RPRC. Iškovojome III-ią vietą savo pogrupyje. Buvo įteikti medaliai ir garbės diplomai, namo vykome su puikia nuotaika ir dalinomės varžybų įspūdžiais. 

 

"GALIŪNO" VARŽYBOS
Data: 2011-09-08 | Įvertinimas: 0

2011 m. rugsėjo 6d. vykome į Aukštelkės socialinės globos namus kur antrus metus vyksta "Galiūno" varžybos. Galiūnų varžybų tikslas populiarinti sportą tarp žmonių su negalia, skatinti juos sistemingai mankštintis, siekti neįgaliųjų socialinės reabilitacijos ir integracijos į visuomenę. Varžybose dalyvavo 8 komandos iš įvairių globos namų. Mūsų globos namams atstovavo šie sportininkai A. Čiulčinskis, M. Antanaitytė, R. Zonys, V. Orlov. Asmeninėse rungtyse mūsiškiai pasirodė neblogai. M. Antanaitytė rankų lenkimo rungtyje užėmė 1-ą vietą. Gladiatorių rungtyje ji tarp devynių dalyvių iškovojo 2-ą vietą. Tarp vyrų, rankų lenkimo rungtyje geriausiai pasirodė taip pat Macikų socialinės globos namų gyventojas A. Čiulčinskis, o R. Zonys buvo pirmas gladiatorių rungtyje.
Taipogi buvo komandinių rungčių, suvedus asmeninius ir komandinius rezultatus, tarp visų komandų, dalyvavusių varžybose, Macikų socialinės globos namai užėmė 1-ą vietą, antri buvo Duseikių socialinės globos namai, treti Aukštelkės socialinės globos namai. Grįžusius sportininkus pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorius Romualdas Jovaiša bei vyriausioji socialinė darbuotoja Irena Gimbutienė.

"SENI CUP" FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2011-06-26 | Įvertinimas: 0

Macikų socialinės globos namų gyventojai birželio 20-21d. buvo pakviesti į Kėdainiuose, organizacijos "Seni cup", organizuojamą neįgaliųjų futbolo turnyrą, kuris vyko dvi dienas.
Dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų bei žaidėjai iš Baltarusijos, Latvijos. Futbolo komandos žaidė dviejuose pogrupiuose. Macikų socialinės globos namų žaidėjai  A.Matulevičius, A.Butkus, K.Kerpė, V.Laurinavičius, V.Šarpnickis, R.Lukavičiūtė, R.Zonys žaidė B pogrupyje . Pirmą dieną rungtynės vyko su Baltarusijos komanda, rezultatu 2-0 mūsų naudai, įvarčius įmušo V.Šarpnickis ir K.Kerpė. Antros rungtynės su Zarasų socialinės globos namais baigėsi mūsų naudai 1-0, įvarti įmušo R.Zonys. Trečios rungtynės vykusios su Aukštelkės socialinės globos namais baigėsi lygiosiomis 1-1, įvarti įmušo R.Zonys. Ketvirtosios rungtynės su Prūdiškės socialinės globos namais baigėsi taip pat lygiosiomis be įvarčių 0-0.
Vakare vykome į vakaronę, kuri vyko dendrologijos regioniniame parke. Kiekviena komanda turėjo paruošusi po prisistatymą. Čia visus savo triukais linksmino magas, vėliau vyko diskoteka, valgėme tortą, džiaugėmės fejerverkais.  2330 val. vykome ilsėtis, nes 900 val. mūsų laukė pirmosios rungtynės su Jasiuliškių socialinės globos namais, kurias įveikėme rezultatu 1-0, įvarti įmušo V.Šarpnickis. Antros rungtynės su Suvalkijos socialinės globos namais, įveikėme rezultatu 1-0, įvarti įmušo A.Butkus. Trečiosios su Aknystos socialinės globos namais baigėsi lygiosiomis 0-0, užėmėme II-ą vietą. Vyrai patenkinti šia vieta, nes pernai užėmėm ketvirtą vietą, taigi pakilome dviem laipteliais į viršų.

 

JUNGTINIO TINKLINIO ČEMPIONATAS
Data: 2011-06-12 | Įvertinimas: 0

Šių metų birželio 8 dieną vykome į jungtinio tinklinio varžybas, kurios vyko Ventos socialinės globos namuose. Varžybas organizavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komitetas ir Ventos socialinės globos namai.
Žaidė 3 gyventojai ir 2 darbuotojai, todėl ir vadinasi jungtinis. Macikų socialinės globos namams atstovavo šie gyventojai: A.Butkus, A.Čiulčinskis, K.Kerpė, V.Laurinavičius, R.Lukavičiūtė, A.Matulevičius, R. Zonys ir darbuotojai V.Kontrimas, R.Kaniauskienė.
Buvo žaidžiama po 2 setus iki 15 taškų, jei komandos surinkdavo vienodą taškų skaičių, buvo žaidžiamas 3 setas ir išsiaiškinamas nugalėtojas.
Pirmas rungtynes žaidėme su Šiaulių "Šaltinio" komanda ir nugalėjome. Antras runtynes žaidėme su Ventos globos namais. Sužaidus du setus buvo lygiosios, sužaidus trečią setą mes iškovojome pergalę.Trečias rungtynes žaidėme su Aukštelkės globos namais, tačiau pralaimėjome. Žaidžiant su Jurdaičių globos namais vėl patyrėme  pralaimėjimą.
Susumavus taškus I-ą vietą iškovojo Jurdaičių socialinės globos namai, II-ą  - Ventos   socialinės globos namai, III-ą vietą Macikų socialinės globos namai, IV-ą - Aukštelkės socialinės globos namai ir V-ą vietą Šiaulių "Šaltinis". Važiuodami atgalios aptarėme varžybų eigą ir dalinomės įspūdžiais. Tądien buvo labai karšta diena, gal tai ir nulėmė mūsų III-iąją vietą...

 

1  2  3  4  5  6   7  8  9  10  11