Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SAVARANKIŠKUMO UGDYMAS: MOKOMĖS VIRTUVĖJE
2017-11-28

Tapti savarankiškam – ilgas ir sudėtingas procesas. Kuo platesnis ir įvairesnis dalyvavimas bendruomenėje, laisvalaikio, užimtumo, namų ruošoje ir t.t., tuo žmogus yra visavertiškas visuomenės narys. Asmens aktyvumas ir atvira bendruomenė yra pagrindinės sėkmingo dalyvavimo sąlygos. Svarbu tai, kad neįgalieji turėtų visas galimybes patys priimti sprendimus, gyventi kiek labiau įmanoma savarankišką gyvenimą, kuo dažniau dalyvauti svarbiuose visuomenės įvykiuose.

KLAIPĖDOS KRAŠTO NEĮGALIŲJŲ MENO ŠVENTĖ ,,GERA KARTU"
2017-11-22

Lapkričio 22 dieną  dalyvavome Klaipėdos krašto neįgaliųjų meno renginyje ,,Gera kartu“, kuris vyko V.Gaigalaičio socialinės globos namuose. Šventėje dalyvavo Gargždų socialinių paslaugų centras, Priekulės socialinių paslaugų centras, Lapių pagrindinės mokyklos vaikų globos grupė, Padvarių ir V.Gaigalaičio socialinės globos namų kolektyvai su savo paruoštomis meninėmis programomis. Renginio metu kiekvienas kolektyvas atskleidė savo meninius gebėjimus, įgijo bendrystės patirties ir pasisėmė gerų emocijų.

GARDAMO BIBLIOTEKOJE TIKRA KŪRYBOS PUOTA
2017-11-21

Nuo spalio pradžios Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale eksponuojama Macikų socialinės globos namų gyventojų užimtumo grupės „Prie židinio“  darbų paroda, kuri vadinasi „Tikra kūrybos puota“. Šios grupės vadovė Jolanta Maslauskienė. Šioje parodoje akį traukia kruopščių rankdarbių ryškios spalvos, tai išsiuvinėti paveikslai, nertos ir siuvinėtos staltiesės ir servetėlės, vašeliu nertis krepšeliai, įvairiaspalvės megztos  kojinės bei pirštinės, ir išsiuvinėtos pagalvėlės. Visi šie rankų darbai labai gražūs ir šilti bei suteikiantys bibliotekai dar daugiau šilumos.

POPIETĖ ,,BŪKIME TOLERANTIŠKI VIENAS KITAM“
2017-11-16

Socialinėje grupėje ,,Aitvaras“ darbuotojos kartu su gyventojais paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną. Prie arbatos puodelio, kalbėjomės apie tolerancijos svarbą mūsų gyvenime, apie pakantumą vienas kitam, diskutavome, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu. Tolerantiškas žmogus yra mandagus, nuoširdus, draugiškas, užjaučiantis ir padedantis kitiems. Taigi, būkime tolerantiški, kultūringi, pakantūs aplinkiniams, gerbkime jų nuomonę, prisiminkime, kad kiekvienas iš mūsų yra ypatingas ir mokėkime įžvelgti kuo daugiau gero.

KNYGA - TAI PASLAPTIS...
2017-11-07

Globos namų bibliotekoje vyko naujai gautų knygų pristatymas. Juk niekas nesugeba atskleisti gyvenimo prasmės taip kaip knygos. Knygų yra įvairių: mokslinių, fantastinių, nuotykių. Jos visos mus lavina, padeda geriau suprasti šį pasaulį. Gyventojai  mėgsta skaityti knygas ne tik dėl to, kad smagiai praleistų laisvalaikį, kad kažko išmoktų. Žmonės mėgsta skaityti, nes knygos turi paslaptingas nematomas dureles, nematomus vartus, už kurių yra nuostabus vaizduotės ir svajonių pasaulis. Tik reikia tas dureles atverti ir drąsiai žengti į tą nuostabų knygų pasaulį. 

KAIP ĮDOMIAI PRALEISTI LAISVALAIKĮ?
2017-11-06

Įdomiai praleisti laisvalaikį yra tikrai nemažai būdų, o svarbiausia žinoti kas labiau patinka. Kiekvieną kartą galima rinktis skirtingą laisvalaikio praleidimo būdą ir taip paįvairinti savo kasdienybę. Laisvalaikio dėka žmonės gali daryti tai, kas jiems patinka, dėl ko jie jaučiasi laimingi.

VISŲ ŠVENTŲJŲ DIENA
2017-10-31

Atėjo vienos iš svarbesnių metinių liturginių švenčių, Visų šventųjų diena – diena, kai pagerbiami visi šventieji. Tai išėjusių mūsų artimųjų prisiminimo laikas. Kaip bevertintume žmogaus gyvenimą, akivaizdu tik viena, kad žmogus šioje žemėje yra tik keleivis, o mirtis žemiškosios kelionės pabaiga. Globos namų gyventojai kartu su darbuotojais nuolat lanko ir prižiūri mirusių globos namų gyventojų kapus. Tik tyli žvakės liepsna liudija mūsų krikščionišką viltį ir optimizmą, kad mirusiųjų mes nepraradome.

MĖGSTAMIAUSIA RUDENINĖ KLASIKA – OBUOLIŲ PYRAGAS
2017-10-27

Socialinėje  grupėje  ,,Viltis“  laisvalaikio metu pagal sugebėjimus ir galimybes organizuojamas gyventojų užimtumas: stalo žaidimai, bibliotekos lankymas, relaksacinės muzikos terapija, sporto užsiėmimai... Tačiau šiandien  nutarėme  išbandyti  populiarų obuolių pyragą. Pyragas labai paprastas, tačiau skanus, tirpstantis burnoje. Šio patiekalo išskirtinio skonio paslaptis yra ypatingai supjaustytos obuolių skiltelės. Tai yra gardžiausias obuolių pyragas, kokį tik esame valgę. Skanu, gražu ir su meile!

RESPUBLIKINIS RENGINYS ,,IR AŠ GALIU"
2017-10-26

Neypatingų žmonių nebūna. Kiekvienas esame mozaikos akmenėlis, iš kurių susidelioja visuomenės paveikslas. (Valda Ibianska)
Spalio 26d. Tauragės kultūros centre vyko respublikinis neįgaliųjų renginys „Ir aš galiu“. Esame labai laimingi galėdami parodyti save ir pamatyti kitų kolektyvų pasirodymus, kurie kiekvienais metais stebina unikalumu ir žaismingumu. Šventės pabaigoje kiekvienas kolektyvas gavo padėkas už kūrybingą dalyvavimą.

RUDENS SPALVOS
2017-10-20

Kasmet ruduo atsiskleidžia visu savo grožiu - spalvotu spaliu, gausiu derliumi, kupinomis grybų pintinėmis. Medžių lapai nusidažo įvairiausiomis spalvomis, gamta nurimsta, o užimtumo grupė ,,Floristika" geba pasidžiaugti gražiu globos namų  peizažu.

1  2  3  4  5  6  7   8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48