Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJOS
Data: 2022-09-30 | Įvertinimas: 6

Rugsėjo mėnesį socialinėse grupėse vyko prevencinės popietės gyventojams apie alkoholio, rūkymo ir narkotikų žalą mūsų sveikatai. Popiečių tikslas – ugdyti gyventojų socialinius gebėjimus ir formuoti neigiamas nuostatas į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą.

RESPUBLIKINĖS ŽMONIŲ SU NEGALIA PLAUKIMO VARŽYBOS
Data: 2022-09-29 | Įvertinimas: 7

Rugsėjo 28 d. dalyvavome Respublikinėse žmonių su negalia plaukimo varžybose Šiauliuose, kurias organizavo plaukimo centras „DELFINAS“. Dalyvavo 7 komandos: Linkuvos SGN, Šiaulių „DERME“, Šiaulių socialinių paslaugų centras „GODA“, Lavėnų SGN, Šiaulių sanatorinė mokykla, Spindulio ugdymo centras, Macikų SGN. Macikų SGN atstovavo: Renata, Vincas, Valentinas, Artūras, Vyjontas, kartu vyko ir palaikymo komanda – sirgaliai. Globos namų sportininkai plaukė laisvu stiliumi 25 metrus ir nugara 25 metrus. Sportininkai iškovojo savo amžiaus grupėse 5 – pirmas vietas ir 2 – antras vietas. Smagu, kai po ilgo laiko, vėl galėjome susitikti ir bendrauti su savo bičiuliais bei varžytis tarpusavyje plaukimo varžybose. Grįžus visus sportininkus pasveikino globos namų direktorius, pabendravome, pasidžiaugėme pasiektais rezultatais bei į globos namus parvežta taure bei medaliais.

SVEIKINAME SOCIALINĮ DARBĄ DIRBANČIUS DARBUOTOJUS!
Data: 2022-09-27 | Įvertinimas: 10

Profesinės šventės proga nuoširdžiai linkime Jums kantrybės, tolerancijos, sveikatos ir tikėjimo savo darbo prasme. Tegul kitiems išdalintas gerumas Jums grįžta su kaupu.

                                                                                                                Administracija