Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
LABDARA
Data: 2012-08-10 | Įvertinimas: 1

Š.m. rugpjūčio 9 dieną Macikų socialinės globos namų bendruomenė sulaukė labdaros iš Laimos Andersson ir Kristianstado Švedų - lietuvių bendruomenės. Dėkojame Jiems už parodytą dosnumą.

KNYGŲ PRISTATYMAS
Data: 2012-08-03 | Įvertinimas: 1

               KNYGA
Į rankas imu aš knygą gražią
Ir keliaujame po baltas lankas....
Kiek ji buvo skaitoma iš naujo –
Vis pravirksta sieloje kažkas.
Gilios mintys iš širdies išplaukia,
Lyg mažytis sielvartas žmogaus,
Kuris turi prasmę tartum draugą,
Linki sielai atilsio puikaus.
                 Vitalija Balakauskaitė (globos namų gyventoja)


Šių metų liepos 27 dieną bibliotekoje vyko naujai gautų knygų pristatymas. Buvo pristatyta 16 naujai gautų įvairių žanrų literatūros leidinių: grožinės literatūros, detektyvai, pasakų bei mokslinės fantastikos rinkiniai. Naujai gautas knygas pristatė gyventojai: V. Balakauskaitė, L.Laureckytė, M.Antanaitytė, D.Petrauskaitė, J.Petroškevičiutė, A.Kazlauskas, A.Butkus ir V.Veckus. Tai didžiulė šventė skaitytojams. Neabejojame, kad globos namų gyventojai ir darbuotojai išsirinks sau patikusią knygą.

IŠVYKOS
Data: 2012-08-01 | Įvertinimas: 1

EKSKURSIJA Į ŠILUTĘ IR PRIE ŠYŠOS UPĖS

Šių metų liepos 26 dieną nemažas būrys I korpuso vyrų ir moterų vyko į Šilutės miestą pasigrožėti atnaujintu laivų uostu. Smagiai praleidome laiką ir prie Šilutės kultūros namų. Po kelionės, miesto esančioje kavinėje, pasivaišinome šaltais gėrimais, ledais bei kitomis vaišėmis. Puiki nuotaika lydėjo mus visą kelionę, grįžome kupini įspūdžių.
Vėliau vakarop I korpuso vyrai, lydimi darbuotojų, ėjo pasimaudyti Šyšos upėje. Upės vanduo atgaivino mus, suteikė naujų jėgų, džiaugėmės smagiai praleidę laiką. Grįžome puikios nuotaikos.

 

FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2012-07-16 | Įvertinimas: 2

SENI CUP FUTBOLO ČEMPIONATAS TORŪNĖJE (LENKIJA) 2012 LIEPOS 2-5 D.

Liepos 2-osios ankstų rytą išvykome į Lenkiją ir jau vakare buvome  Torūnės mieste. Džiugu, kad iš Lietuvos buvome dvi komandos (dalyvavo Aukštelkės socialinės globos namai). Įsikūrėme, pailsėjome, o sekančią dieną nuvykome  į Ciechocinek kurortinį miestelį. Ten gaunamos iš žemės mineralinės  druskos. Pasivaikščiojome po įspūdingai gražų parką, daug pamatėme naujo, įspūdžiai tiesiog nepakartojami... Gyventojai buvo be galo patenkinti ir laimingi šia kelione.
Kiekvienais metais Torūnės mieste vyksta futbolo  turnyrai, atvyksta komandos nugalėtojos iš kitų šalių. Šiemet dalyvavo 31 komanda iš 9 Europos šalių. Čempionatas pradėtas eisena Torūnės senamiestyje iki pilies, kur sportininkams teko stebėti Mago pasirodymą.
Buvo 5 pogrupiai, Macikų socialinės globos namų komanda žaidė trečiame pogrupyje, o Aukštelkės socialinės globos namai - antrame pogrupyje. Pastarieji dalyvavo jau antrus metus šiame turnyre. Futbolą žaidė ne tik gyventojai, bet ir komandų treneriai žaidė prieš organizatorius. Vakare vyko vakaronė pilyje, kur sportininkai galėjo žaisti įvairius žaidimus. Na o sekančią dieną vyko finalinis žaidimas, kur mūsų globos namų sportininkai užėme VI - vietą. Parsivežėme taurę, medalius ir dovanų. Visi sportininkai patenkinti šiais neišdildomais įspūdžiais

 

FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2012-07-02 | Įvertinimas: 2

SENI CUP 2012 M. FUTBOLO TURNYRAS KĖDAINIUOSE

Ketvirti metai dalyvaujame Seni cup neįgaliųjų futbolo turnyre, kuris trečius metus iš eilės vyksta Kėdainiuose. Šiemet dalyvavo 10 komandų iš globos namų.  Turnyras vyko dvi dienas, pirmąją dieną žaidėme net keturias rungtynes. Su Latvijos ekipa sužaidėme lygiosiomis 0:0. Su Zarasų socialinės globos namų komanda  taip pat lygiosiomis. Prieš Kalvarijos komandą iškovojome pergalę 1:0. Taip pat ir prieš Aknystos socialinės globos namus iškovojome pergalę 2:0.
Vakare vykome į vakaronę, kuri vyko edendrologijos parke, Kėdainių rajone. Kiekviena komanda turėjo paruošusi prisistatymą " Futbolo mados tendencijos", vėliau buvo renkami laimėtojai. Vėlai vakare stebėjome fejerverkus. Grįžome miegoti su gražiais įspūdžiais ir turiningai praleistu laiku. Antrąją dieną vyko finalas, žaidėme su Aukštelkės globos namais ir iškovojome pergalę 1:0, su Dūseikių globos namais sužaidėme lygiosiomis 3:3, Su Ventos socialinės globos namais taip pat lygiosiomis 2:2 , o prieš Linkuvos socialinės globos namus iškovojome pergalę 3:0. Žaidėme rato sistema, skaičiavosi taškai ir užėmėm II- vietą. Pirmąją vietą iškovojo Zarasų socialinės globos namai su teise vykti į Lenkiją. Tačiau pastariesiems atsisakius, pasiūlymas vykti į Lenkiją ir atstovauti Lietuvą,  atiteko mums. Likome labai patenkinti šiuo laimėjimu.

 

JONINĖS
Data: 2012-06-26 | Įvertinimas: 1

Š.m. birželio 22 dieną dauguma globos namų gyventojų bei darbuotojų susirinko smagiai paminėti Joninių šventės. Šventę linksmu šokiu atidarė gyventojų kolektyvas, kuriam vadovauja gerbiama vadovė Vidutė Jovaišienė.
Joninių šventė nuo seno yra viena populiariausių ir linksmiausių. Tą dieną sveikiname visus Jonus ir Janinas, tą naktį ieškome paparčio žiedo, ta naktis kupina magijos, paslapčių ir visokių burtų. Ir mes, susirinkome į vieną būrį pagerbti globos namuose gyvenančius Jonus ir Janinas, kartu su jais pasilinksminti, pašokti, padainuoti, uždegti Joninių laužą, ieškoti paparčio žiedo.

 

SPORTO ŠVENTĖ
Data: 2012-06-08 | Įvertinimas: 0

2012 m. gegužės 31 dieną globos namuose vyko sporto šventė. Ši šventė, tapusi tradiciniu kasmetiniu renginiu, gausiai subūrė globos namų gyventojus ir darbuotojus. Šventės atidarymas pradėtas sveikinimo žodžiais, kuriuos tarė direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė. Atidarymo pradžioje pasirodė saviveiklos kolektyvas vadovaujamas V.Jovaišienės. Visiems dalyviams gerų startų ir puikių finišų linkėjo sporto šventės organizatorė A.Tarozienė.
Šioje sporto šventėje dalyvavo „Aitvaro“ , „Švyturio“, „Neužmirštuolės“, „Likimo“, „Aušros“, „Jovaro“ bei „Vilties“ socialinės grupės. Kitų grupių nariai buvo sirgaliai ir palaikė komandas. Globos namų gyventojai išbandė jėgas nuotaikingose estafetėse. Visus lydėjo gera nuotaika bei puiki savijauta ir sportinė dvasia.

PARODA USĖNŲ BIBLIOTEKOJE
Data: 2012-06-04 | Įvertinimas: 0

Renatė Lūšis aplankė Usėnų bibliotekoje eksponuojamą Macikų socialinės globos namų gyventojų aplikacijos darbų parodą "Sparnuotieji - gamtos laikrodis"

Gražią,šiltą šeštadienio popietę, įžymi dailininkė Renatė Lūšis Usėnų bibliotekoje bendruomenei pravedė edukacinį - praktinį meno terapijos užsiėmimą. Susitikimo metu dailininkė supažindino su fotografijų naudojimo technika, mokė, kaip piešiniu ir žodžiu išreikšti savo mintis, suvokti savo emocines būsenas bei jų priežastis.
Renatė Lūšis pasidžiaugė Macikų socialinės globos namų gyventojų aplikacijos darbų paroda, padaryta iš spalvoto krepinio popieriaus rutuliukų. pasak dailininkės, darbai labai gražūs, kūrybiški ir juos atlieka tik mylintys gamtą, jos grožį.
Usėnų bibliotekoje paroda bus eksponuojama iki birželio mėnesio vidurio.

EUROPOS FUTBOLO SAVAITĖ
Data: 2012-06-01 | Įvertinimas: 2
SPECIAL OLYMPICS EUROPOS FUTBOLO SAVAITĖS FINALINIS RENGINYS ŠIAULIUOSE

Dvyliktosios Specialiosios Olimpiados Europos futbolo savaitės renginiai vyko gegužės 12 – 20 dienomis, siekiant sudaryti galimybes žmonėms su protine negalia sportuoti, pašalinti kliūtis juos įsitraukiant į futbolo procesą. Šios savaitės metu buvo minima UEFA „Futbolas visiems diena“.
Futbolo federacijos ir klubai visoje Europoje, taip pat UEFA rėmė šių metų Europos krepšinio savaitės renginius, kurių metų tikėtasi suteikti galimybę parodyti įgūdžius 45000 atletų iš 45 Europos šalių.
Specialiosios Olimpiados futbolo savaitės renginiai yra visus metus vykstančių renginių dalis. Specialioji Olimpiada ragina dalyvauti su proto negalia ir be jos sportininkus visų lygių regioninėse, nacionalinėse varžybose per Unified Sports® (Jungtinį sportą).
Finalinis Europos futbolo savaitės renginys vyko gegužės 16 dieną Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ stadione, kuriame dalyvavo 9 komandos iš įvairių Lietuvos socialinės globos įstaigų: Aukštelkės (Šiaulių r.), Adakavo (Tauragės r.), Macikų (Šilutės r.), Dūseikių (Telšių r.), Jurdaičių (Joniškio r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Ventos (Akmenės r.) socialinės globos namų, Panevėžio jaunuolių centro bei Šiaulių vaikų globos namų.
Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į A ir B lygius. Stipriausioje grupėje nenugalimi buvo Jurdaičių socialinės globos namų futbolininkai. Sidabro medalius pelnė Aukštelkės socialinės globos namų sportininkai, o bronzos medalius pelnė svečiai iš Dūseikių.
B lygyje pajėgiausia buvo Šiaulių vaikų globos namų komanda. Sidabro medalius laimėjo Ventos socialinės globos namų sportininkai. Bronzos medalius pelnė Linkuvos futbolininkai.
Pasibaigus futbolo šventei buvo surengtos parodomosios rungtynes tarp specialiųjų atletų rinktinės ir Šiaulių moterų futbolo klubo „Gintra – Universitetas“. Dalyviai džiaugėsi proga pažaisti drauge, parodė gražų žaidimą, gebėjimą draugiškai bendrauti tarpusavyje, patyrė daugybę džiugių akimirkų ir parsivežė namo nepamirštamus įspūdžius. Mūsų socialinės globos namus atstovavo šie sportininkai: V.Šarpnickis, A.Butkus, V.Lukas, A.Matulevičius, R.Zonys, R.Juknius.
Futbolo turnyro nugalėtojai bei dalyviai buvo apdovanoti maikutėmis, medaliais bei taurėmis.
 
IŠVYKOS Į KULTŪRINIUS RENGINIUS
Data: 2012-05-17 | Įvertinimas: 0

2012- ieji metai paskelbti Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais. Prisijungdami prie šios iniciatyvos, gegužės 9 dieną, Macikų socialinės globos namų užimtumo grupių „Molinukas“ ir „Prie židinio“ gyventojų kolektyvai dalyvavo šventinėje renginių programoje, kuri vyko F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Stebėjome šaunų bei linksmą  spektaklį, kurį parodė Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro lėlių teatras. Pasibaigus žaismingai programai ėjome apžiūrėti ir mūsų pačių eksponuojamų rankdarbių parodos, skirtos Europos dienai paminėti. Be galo sužavėjo grafikės ir knygų iliustratorės T.Balčiūnaitės kūrybos paroda.

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123   124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145