Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
ŠILUTĖS MIESTO ŠVENTĖ „AUK, ŠILUTE MYLIMA!”
Data: 2022-05-31 | Įvertinimas: 12

Paskutinįjį gegužės šeštadienį Šilutės miestas šventė savo gimtadienį. Šiemet jis jau 511-asis. Tradiciškai Šilutės miesto šventę prasidėjo eisena, kurioje dalyvavo ir Globos namų bendruomenė.

SPORTO ŠVENTĖ ,,BOCCIA VIENIJA MUS“ 2022 m.
Data: 2022-05-27 | Įvertinimas: 11

Gegužės 26 dieną globos namų gyventojai dalyvavo Klaipėdoje vykusioje, BĮ neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė" bendruomenės suorganizuotoje neįgaliųjų sporto šventėje „Boccia vienija mus". Renginyje dalyvavo 30 komandų iš visos Lietuvos. Tokie susitikimai yra labai svarbūs ir reikalingi, bendraudami galime užmegzti artimesnius ryšius, dalintis patirtimi ir tobulėti.

GLOBOS NAMŲ SOCIALINĖS GRUPĖS „SAULĖLYDIS" IŠVYKA Į KLAIPĖDOS ZOOLOGIJOS SODĄ
Data: 2022-05-26 | Įvertinimas: 10
.
SENI CUP 2022 TURNYRAS
Data: 2022-05-24 | Įvertinimas: 11

Globos namų gyventojai dalyvavo „Piešiam SENI CUP“ 2022 Lietuva turnyre nuotoliniu formatu. Nesvarbu balsavime užimta vieta, svarbiausias mūsų pasiekimas – vienybė, draugystė ir vienas kito palaikymas. Nuoširdžiai dėkojame TZMO Lietuva darbuotojams už šiandien pristatytus apdovanojimus: taurę, medalius ir dovanėles.

                                                                                                                                 Socialinė darbuotoja Aušra

ŠVIETĖJIŠKA VEIKLA - NĖRIMO ATSIRADIMO ISTORIJA
Data: 2022-05-19 | Įvertinimas: 16

Užimtumo grupės „Floristika“ lankantiems gyventojams ir globos namų gyventojams buvo organizuota švietėjiška veikla apie nėrimo atsiradimo istorija. Joje gyventojai susipažino kur anksčiausiai buvo aptiktas nėrimas. Kada atsirado nėrimas Europoje, Lietuvoje. Kokiais įrankiais ir siūlais buvo neriama. Taip pat gyventojai galėjo apžiūrėti mūsų užimtumo grupės „Floristika“ nėrimo merginų nertus darbus. Anai, Almai, Sandrai įteikta padėka už pristatyta parodą „Nėriniuotos svajos“.

                                                                                                                                Užimtumo specialistė Saulė

PREVENCINĖ POPIETĖ – „CIGARETĘ KEISK Į OBUOLĮ“
Data: 2022-05-18 | Įvertinimas: 14

Popietės metu diskutavome, kad noras gyventi be žalingų įpročių yra kiekvieno individualus apsisprendimas. Šiuo atveju galima prisiminti posakį: kas nori atsisakyti  žalingų įpročių gali ieškoti įvairių galimybių, kas nenori  - priežasčių. Gyventojoms patiko vaizdingas stendas, lankstinukai, žaidimas kurio metų turėjo galimybę cigaretę keisti į obuolį. Popietės metu darbuotojos gyventojoms padovanojo atmintines, į kurias pažvelgus ir perskaičius, prisiminti kokią žalą žmogaus organizmui daro cigarečių rūkymas. Pateikėme rūkančioms gyventojoms pasiūlymą, atsisakius šio žalingo įpročio į padovanotą atmintinę  užrašyti palinkėjimą ar patarimą  ir jį padovanoti rūkančiai draugei, draugui.

„GAMTA – VAISTAS IR KŪNUI IR SIELAI“
Data: 2022-05-17 | Įvertinimas: 13

Žmogus ir gamta – du neatsiejami dalykai! Jau nuo seno žinome, kad žmogaus santykis su gamta labai glaudus, žmogų supanti gamta buvo laikoma šventa, buvo jaučiamas sakralinis ryšys su gamtos objektais. Žmogus gyveno visiškoje harmonijoje su gamta. Šiandien santykiai tarp žmogaus ir gamtos yra kiek pasikeitę. Ne kiekvienas žmogus gerbia gamtą, o dar neseniai buvo neatsiejama jos dalis. Gamta naudinga ne tik materialine, bet ir dvasine prasme. Gamtos stebėjimas ir jos pajautimas – itin svarbus, nes natūralumas duoda tikrus ir įvairius pojūčius, tokius kaip: gėlės aromato pajautimas, vainikėlių pynimas, boružės į delną paėmimas, paliestas medis, pamatytas paukštis, išgirstas čiurlenančio upelio ar paukščių čiulbėjimo garsas... Būdami gamtoje daug sužinome, patiriame emocinius išgyvenimus, formuojasi ekologiniai įgūdžiai bei įpročiai. Socialinės grupės „Jovaras“ gyventojai su malonumu eina pasivaikščioti gamtoje, nes žino neabejotiną gamtos, gryno oro naudą sveikatai. Darbuotojai juos skatina gyventi darnoje su gamta, siekti gėrio bei harmonijos santykiuose su aplinka bei semtis energijos iš gamtos.

                                                                                                                                 Socialinė darbuotoja Vilma

SVEIKINAME SU PROFESINE BUHALTERIŲ DIENA!
Data: 2022-05-13 | Įvertinimas: 17
 

LIETUVIŲ MEILĖS DEIVĖS MILDOS DIENA
Data: 2022-05-13 | Įvertinimas: 17

Nors visi įpratę Meilės dieną švęsti vasario 14–ąją, prisipažinti meilėje galima ir šiandien – gegužės tryliktąją, minint lietuvių meilės ir piršlybų deivės Mildos dieną. Užimtumo grupės „Floristika“ lankantys gyventojai dalyvavo edukacinėje veikloje „ Piešiame meilę“. Šią dieną skirkime tiems, kuriuos mylime. Jeigu neturime antrosios pusės šalia, mylėkime savo artimą. Dalinkime visiems savo šypsenas, darykime gražius darbus. Pasakykime gerą žodį kad ir ką tik sutiktam žmogui. Juk taip gera gyventi, kai aplinkui spinduliuoja gėris, laimė. Visa tai sukuriame mes patys!

SU TARPTAUTINE SLAUGYTOJŲ DIENA
Data: 2022-05-12 | Įvertinimas: 16

Nuoširdžiai sveikiname su Tarptautine slaugytojų diena! Dėkojame už Jūsų rūpestį, šilumą, kurią kasdien dalinate savo pacientams, už atsidavimą emociškai ir fiziškai nelengvam, tačiau prasmingam darbui.