Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
LAIKAS RUDENĖJANČIOJE GAMTOJE
Data: 2021-10-07 | Įvertinimas: 4

Atėjus rudeniui visi norime pasidžiaugti ne tik auksiniais rudens lapais, bet ir apsitvarkyti aplinką. Socialinės grupės “ Užuovėja” gyventojos susibūrė smagiai padirbėti bei pasigrožėti rudenėjančia gamta.

RUDENĖLIO JUOKAS
Data: 2021-10-04 | Įvertinimas: 4

Paauksuoti lapai suktinėlį šoka,
Šaltas rudenėlis pasijuokti moka.
Jis išraškė sodą, žiedelius išskynė,
Vien tik gluosniai liūdi tylūs, nusiminę.

TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA
Data: 2021-10-01 | Įvertinimas: 5

Spalį – pagyvenusių žmonių mėnesį – žvelgiame į senatvę: kam skirtas šis laikas, kai, atrodytų, tavo dienos jau praėjo ir jautiesi išstumtas iš gyvenimo? Kodėl vieni seneliai brandūs ir giedri, o kiti nusivylę, pikti ir agresyvūs?
„Neatstumk manęs senatvėje; mano jėgoms senkant, nepalik manęs...“ Tai šauksmas senyvo žmogaus, kuris bijo būti užmirštas ir paniekintas. Kad ir kas būtume – jauni, sveiki ir gražūs, ar tik gražūs, tokie žodžiai negali palikti abejingų. Juk kad ir kas būtume, tai mus tikrai liečia arba palies: turėjome senelius arba jais esame, arba jais tapsime... Kažkas tuo labai džiaugiasi, kažkas to bijo, kažkas ilgisi, kažkas verkia, kad netaps... o kaip jie patys jaučiasi?
Šiandien socialinėse grupėse vyko popietės skirtos šiai dienai paminėti, stengėmės vieni kitus išgirsti, suprasti, įsiklausyti, pabendrauti, pasidalinti mintimis, išgyvenimais, džiaugsmais, patirtimi prie arbatos puodelio.

SVEIKINIMAI RUGSĖJO MĖNESĮ GIMUSIEMS!
Data: 2021-09-30 | Įvertinimas: 4

Palinkėsim Jums daug meilės, išsipildančių svajų.
Kad gyvenime netrūktų laimės ir gražių gražių dienų.
O jeigu žemėje surasit džiaugsmą, tegul iš Jūsų lūpų niekad neišblėsta šypsena.
Su gimtadieniu!

SPALVOTA RUDENS EKSKURSIJA Į KINTUS
Data: 2021-09-29 | Įvertinimas: 3

Socialinės grupės „Jovaras“ gyventojai bei darbuotojai su malonumu išvyko į ekskursiją. Nutarta aplankyti netolimus, bet nuolat gražėjančius Kintus, didžiąją Kintų Tują, taip pat Kuršių Marias ir ten esantį uostą. Rekreacinio tako alėja ėjome link didžiosios Tujos, stebėjomės ten augančių raudonųjų ąžuolų aukščiu (jie užauga iki 20-30 metrų), bei stebėjome krentančių lapų magiškas akimirkas. Pasidžiaugę didingąja bei daugiašake Tuja, aplankėme Kintų uostą. Kuršių Marių vaizdai mus sužavėjo, atsivėrę nendrių gausa, įvairiausių paukščių vaizdais bei saulės nutvieksta vandens didybe... O, kad kelionė būtų ne tik graži akims, bet ir praktiška, tai prisirinkome nendrių ir savo gyvenamosios aplinkos dekoracijoms.

SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRĖS SVEIKINIMAS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DIENOS PROGA
Data: 2021-09-28 | Įvertinimas: 5