Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJŲ IŠVYKA Į NIDĄ
Data: 2021-06-24 | Įvertinimas: 4

Grupinio gyvenimo namų gyventojai išvykoje šventė Jonines, plaukė su laivu į Nidą, grožėjosi Nidos nuostabia gamta, grįžę - laive valgė žuvienę, vakare nuvyko į Šyšos kaimą, kur šventę pratęsė. Moterys pynė vainikus, vyrai statė palapines, kepė šašlykus, pasveikino Janiną su vardo diena, merginos išplukdė vainikus, vėliau prie laužo visi šoko ir dainavo.

                                                                                                                          Grupinio gyvenimo namų socialinė darbuotoja Renata

JONINĖS
Data: 2021-06-23 | Įvertinimas: 7

Globos namuose vyko viena iš gražiausių ir linksmiausių vasaros švenčių - Joninės. Renginį vedančios socialinės darbuotojos Vilma ir Daiva visiems gyventojams priminė Joninių papročius,  drauge ieškojome paparčio žiedo, šokome, žaidėme ir linksminomės. Globos namų direktorius Eugenijus bei pavaduotoja socialiniams reikalams Irena kiekvienam varduvininkui palinkėjo stiprios sveikatos, geros vasaros bei kartu sušoko bendrą šokį. Užimtumo grupė ,,Linksmuoliai" visus gyventojus bei darbuotojus nustebino nuotaikingu sukurtu spektakliu bei puikiu šokiu. Renginio metu visus lydėjo puiki ir linksma nuotaika.

NUOŠIRDŽIAUSI SVEIKINIMAI!
Data: 2021-06-21 | Įvertinimas: 4

Kai Jūs kažką darote....pranokstate save - tampate didesni ir stipresni. Klaipėdos "Medeinos" mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja padėkos raštu Airidai už gerus mokymosi rezultatus ir pavyzdingą elgesį.                     

                                                                                                                Socialinė darbuotoja Judita Stoškienė

MAUDYNIŲ SEZONAS ATIDARYTAS!
Data: 2021-06-18 | Įvertinimas: 4
.
NUOSTABI KELIONĖ
Data: 2021-06-17 | Įvertinimas: 4

Gyventojai vyko į nuostabią kelionę, kurioje aplankė Marijampolės poezijos parką, žavėjosi ,,Veidasienės“ piešiniais, vaikščiojo ,,Meilės“ tilteliu bei sužinojo, jog nusileidus saulei žibintai sušildo tamsiausius parko kampelius ir linksmai nuspalvina fontanus. Pakeliui namo, gyventojai užsuko į Panemunės pilį Jurbarko rajone, kur stebėjosi pilies didumu, kaskadiniais tvenkiniais ir parkais. Kelionė nepakartojama su įspūdingomis istorijomis.

APLANKĖME GRAŽŲ ŠILUTĖS RAJONO MIESTELĮ - Ž. NAUMIESTĮ
Data: 2021-06-16 | Įvertinimas: 4

Socialinės grupės ,,Jovaras” gyventojai, kartu su socialinių darbuotojų padėjėjomis Lidija bei Dalia, vyko į gražų Šilutės rajono miestelį - Ž. Naumiestį. Aplankėme Vanagių piliakalnį - Žaliakalnį, Šv. Ankangelo Mykolo bažnyčią bei svečiavomės pas darbuotoją Danutę, kuri vaišino gardžiais sumuštiniais bei aromatinga arbata. Visi buvome labai laimingi ir pilni įspūdžių.

PREVENCINĖ POPIETĖ ,,GAISRŲ PREVENCIJA"