Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SVEIKINIMAS SU GIMTADIENIU!
Data: 2018-12-04 | Įvertinimas: 5

Socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" gyventojos ir darbuotojos sveikina Algimantą su 20-uoju gimtadieniu ir linki, kad jaunatviško gyvenimo niekada neapleistų skardus jos juokas, iš lūpų neišnyktų šypsena žavi ir visur lydėtų tiktai gėris ir džiaugsmas!
                                     
                                                                                                              Socialinė darbuotoja Vaida Jančauskienė

ADVENTINIAI VAINIKAI
Data: 2018-12-04 | Įvertinimas: 4

Grupinių namų gyventojai adventą pradėjo apsilankę Hugo Šojaus muziejuje, kuriame mokėsi pinti advento vainikus. Muziejininkė labai gražiai papasakojo advento vainiko atsiradimo istoriją, o mes turėjome sudėti bendrą vainiką iš savo norų ir svajonių. Vėliau vyko vainiko pynimas. Pasak muziejininkės kiekvienas iš mūsų galime nusipinti sau advento vainiką, ką mes ir padarėme.

                                                                                                                      Socialinė darbuotoja Renata Benediktavičė

TARPTAUTINĖ NEĮGALIŲJŲ ŽMONIŲ DIENA
Data: 2018-12-03 | Įvertinimas: 6

,,Vakar diena yra kiekvieno iš Jūsų istorija. Mokėti džiaugtis tuo, kas šalia Jūsų: palaikančiu žvilgsniu, šiltu žodžiu ar rankos paspaudimu. Galbūt nėra taip paprasta, tačiau gyvenkit ir branginkit kiekvieną momentą - dvasinės stiprybės simbolis. Paverkite svajones siekiais".
Tarptautinę neįgalųjų žmonių dieną, globos namų gyventojus džiugino saviveiklininkai ,,Linksmuoliai" bei ,,Pamario Aidai". Šiltais žodžiais visus gyventojus bei svečius sveikino globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena Gimbutienė bei vyriausioji socialinė darbuotoja Regina Girgždienė.

ADVENTAS
Data: 2018-11-30 | Įvertinimas: 4

Kaip ir kiekvienais metais, globos namų koplytėlėje vyko adventui skirtas renginys. Liaudies kalendoriuje adventas – rimties, dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga. Prasidėjęs Šv. Andriejaus dieną, jis tęsiasi keturias savaites ir baigiasi Kalėdomis. Adventas yra rimties, susikau­pimo, susilaikymo nuo triukš­mingų pasilinksminimų, tačiau taip pat vis didėjančio džiaugsmo laikas. Renginio organizatoriai kartu su gyventojais skaitė adventui skirtas eiles, giedojo giesmes, kalbėjo apie adventinio laikotarpio ypatumus. Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena Gimbutienė visiems globos namų gyventojams bei darbuotojams palinkėjo adventinio laikotarpio metu susikaupimo, metų darbų apmąstymo bei gražios artėjančios Šv. Kalėdų šventės laukimo.

                                                                                                                Socialinės darbuotojos: Laura Girgždienė, Dalia Kirjanovienė.
 

BOULINGO TURNYRAS
Data: 2018-11-29 | Įvertinimas: 4

Lapkričio 29 d. vykome į Šiaulius, boulingo turnyrą, kuriame dalyvavo 14 komandų. Puikiai praleidome laisvalaikį žaisdami boulingą. Susitikome su draugais, su kuriais galėjome pabendrauti, pasidalinti  įspūdžiais. Mūsų komanda iškovojo dešimtą vietą.
                             
                                                                                                                      Socialinė darbuotoja Aušra Tarozienė

LSOK ŽYMIOS NEGALIOS MOTORINIO AKTYVUMO ŽAIDYNĖS
Data: 2018-11-21 | Įvertinimas: 4

Lapkričio 21 d. vykome į Panevėžio rankinio centrą, kur vyko žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės. Dalyvavo iš įvairių globos namų bei specialiųjų mokyklų 25 komandos. Šios žaidynės skirtos įtraukti kiekvieną dalyvį, besistengiantį įveikti savo negalią. Visi dalyvaujantys žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, grįžome pilni įspūdžių ir gerai nusiteikę.
                                                                                             
                                                                                                                         Socialinė darbuotoja Aušra Tarozienė

ORKAITĖJE KEPTI OBUOLIAI - PUIKUS DESERTAS!
Data: 2018-11-09 | Įvertinimas: 4

Rudens sodo gėrybės verčia prisiminti paprastą, bet jaukų ritualą – minkštutėlių, cinamonu kvepiančių obuolių kepimą orkaitėje. Virtuvėje pasklidus viliojančiam jų aromatui, šiluma užpildo ne tik kūną, bet ir sielą. Orkaitėje kepti obuoliai – neįmantrus, tačiau savo skoniu negalintis neapžavėti desertas, kuriuo vėsiais rudens vakarais mėgaujasi globos namų, socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" gyventojos.

                                                                                                   Socialinė darbuotoja Vaida Jančauskienė

POPIETĖ - ,,SVEIKATĄ VEIKIANTYS ELGSENOS IR GYVENSENOS VEIKSNIAI"
Data: 2018-11-07 | Įvertinimas: 4

Lapkričio 7 d. socialinėje grupėje ,,Neužmirštuolė" vyko popietė apie sveiką veikiančius elgsenos ir gyvensenos veiksnius. Sveika gyvensena yra plati sąvoka, apimanti ne vieną gyvenimo sritį. Daugelis nori gyventi sveikai, tačiau nežino nuo ko pradėti.  Gyventojos suprato, kas yra sveikos gyvensenos esmė. Tai: asmens higiena; žalingų įpročių atsisakymas; sveika mityba; fizinis aktyvumas; streso kontrolė; sveika aplinka; medicininė priežiūra. Pasak globos namų kineziterapeutės Astos Bekerienės, fizinis aktyvumas – tai kelias į ilgaamžiškumą.

                                                                                                        Socialinė darbuotoja Vaida Jančauskienė

VISŲ ŠVENTŲJŲ DIENA
Data: 2018-10-31 | Įvertinimas: 4

 „Tu nesugrįši jau nei su pavasariu drauge,
Nei žvaigždele sapnuota iš dangaus nenusileisi.
Tačiau, nors kaip toli esi, dvelki šilta ugnim šalia
Ir visuomet širdin tu ilgesiu lietaus lašais pareisi...“

Štai vėl apsisuko laiko ratas. Atėjo vienos iš svarbesnių metinių liturginių švenčių. Tai išėjusių mūsų artimųjų prisiminimo laikas. Per metus daug ką atradome, daug ir praradome. Kaip bevertintume žmogaus gyvenimą, akivaizdu tik viena, kad žmogus šioje žemėje yra tik keleivis, o mirtis žemiškosios kelionės pabaiga. Tik tyli žvakės liepsna liudija mūsų krikščionišką viltį ir optimizmą, kad mirusiųjų mes nepraradome. Macikų socialinės globos namų gyventojai kartu su darbuotojais nuolat lanko ir prižiūri mirusių globos namų gyventojų kapus. O atėjus šioms šventėms uždega žvakeles, padeda gėlių, pasimeldžia. Norisi tikėti, kad žvakės liepsna simbolizuoja šviesą ir viltį. Tikėkime tuo, uždekime žvakeles, gal tuomet ir sutemos neatrodys tokios tirštos, atsiras daugiau jaukumo ir džiaugsmo namuose ir bendruomenėje.

SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGŲ MENO DIENŲ ŠVENTĖ
Data: 2018-10-30 | Įvertinimas: 6

Geriausi žmonės tai tie,
Kurie ateina į tavo gyvenimą
Ir padeda vėl pamatyti saulę ten,
Kur tu anksčiau matei tik debesis.
Žmonės, kurie tiki tavimi taip stipriai,
Kad tu pats pradedi tikėti  savimi.
Žmonės, kurie myli tave už tai,
Kad tu tiesiog esi …

Spalio 30 d. globos namuose vyko tradicinė socialinės globos įstaigų Meno dienų šventė. Renginyje dalyvavo šie meno kolektyvai: Usėnų bei Kintų pagrindinės mokyklos auklėtiniai ir vadovai, BĮ Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ dalyviai, Padvarių, Adakavo bei Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai ir darbuotojai. Globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė sveikino visus susirinkusius svečius bei dalyvius, dėkodama visiems už puoselėjimą šios gražios tradicijos. Visiems dalyviams, globos namų direktorė taip pat palinkėjo šviesios vilties, meilės, gerumo, kad visus visada lydėtų stiprybė ir sėkmė. Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena Gimbutienė pasidžiaugė visų dalyvių pasirodymais, kurie simbolizuoja bendrumą ir stiprina tarpusavio ryšius. Padėkojo kolektyvų vadovams už paruoštus puikius pasirodymus, už jų darbą, kuris padeda žmonėms džiaugtis gyvenimu ir būti pilnaverčiais visuomenės nariais.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28   29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98