Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
DVASINĖ POPIETĖ ,,MALDA, TIKĖJIMAS, ATLEIDIMAS“
Data: 2021-04-19 | Įvertinimas: 14

Socialinėje grupėje ,,Aitvaras“ vyko dvasinė popietė ,,Malda, Tikėjimas, Atleidimas“, kurioje buvo kalbama apie maldos galią, tikėjimą bei mokėjimą atleisti. Gyventojai suprato, jog Maldos galia ne tik turi įtakos mūsų psichologinei savijautai, bet kartu veiksminga ir mūsų artimiesiems, esantiems šalia. Jeigu pasaulyje yra kas nors, kas padaro žmogaus veiksmus labiau tyresnius, gražesnius nei malda, tai turbūt tik pati meilė, kuri mus įkvepia maldai, susikaupimui, atleidimui. Popietės metu gyventojai pritarė, jog kiekvienam žmogui yra svarbu atrasti sau tinkantį dvasingumo kelią. Svarbu patirti maldos galią ir mokėti vienas kitam atleisti, ir visai nesvarbu į kokį Dievą ar religiją tikime.

                                                                                                     Socialinės darbuotojos Ilona Paulauskienė, Aušra Virbickė

INFORMACINĖ POPIETĖ APIE JUVELYRINIŲ IR BIŽUTERINIŲ GAMINIŲ PRIEŽIŪRĄ
Data: 2021-04-16 | Įvertinimas: 11

Socialinės grupės Užuovėja gyventojoms buvo pravesta išsami informacinė popietė apie juvelyrinių papuošalų laikymą ir jų priežiūrą. Socialinio darbuotojo padėjėja Irina Gaidienė labai išsamiai pateikė visą papuošalų priežiūros informaciją. Taigi norint, jog juvelyriniai bei bižuteriniai papuošalai tarnautų ilgai ir neprarastų išvaizdos, būtina užtikrinti tinkamą aksesuarų naudojimą ir saugojimą. Papuošalus būtina nusiimti einant miegoti, prausiantis duše. Papuošalus laikykite dėžutėse ar plastikiniuose užspaudžiamuose maišeliuose, neleisdami gaminiams susiliesti. Taip išvengsite susibraižymo ir skirtingų metalų reakcijos tarpusavyje, kas gali turėti įtakos spalvos kitimui.
                                                                                                            Socialinės darbuotojos Aušra Juknienė, G.Baubkienė

SVEIKINAME NAUJAI PASKIRTĄ DIREKTORIŲ EUGENIJŲ JUDEIKĮ
Data: 2021-04-15 | Įvertinimas: 24

Vėl naujas laiko slenkstis...
Ko Jums palinkėti per jį žengiant ?
Jausti dienos vertę, žinoti savo troškimus ir siekius jiems įgyvendinti.
Tad linkime visokeriopos išminties, didelės sėkmės, atsidavimo savo darbui.
Ir nors laukia nauji siekiai ir iššūkiai, tačiau  kiekviena pabaiga dovanoja naują pradžią ir plačiai atveria duris į sėkmę...
Jos, užimant naujas pareigas, linki visas Macikų socialinės globos namų kolektyvas.
Ir telydi šiandien Jus džiugi šventinė nuotaika, o kasdienybėje  sėkmė ir stiprybė, aplinkinių pagarba ir dėkingumas.

                                                                                                     Macikų socialinės globos namų kolektyvas

VIKRUMĄ LAVINANTIS ŽAIDIMAS
Data: 2021-04-13 | Įvertinimas: 13

Socialinės grupės ,,Viltis"  gyventojai labai pamėgo vikrumą lavinantį žaidimą „Mistakos“. Šis žaidimas ugdo ne tik  vikrumą, bet  ir socialinį sąmoningumą. Taigi, gyventojai stengiasi kuo greičiau  atsikratyk visomis turimomis kopėčiomis ir laimėti žaidimą.

                                                                                                                         Socialinė darbuotoja Rima Užameckienė

PREVENCINĖ POPIETĖ ,,ALKOHOLIUI - NE!"
Data: 2021-04-13 | Įvertinimas: 10

Socialinėje grupėje ,,Neužmirštuolė“ socialinės darbuotojos kartu su gyventojom diskutavo pokalbių temą: ,,Alkoholiui - Ne!". Diskusijos metu siekiama ugdyti gyventojas sveikai gyventi, taip pat suteikti informacijos, kaip spręsti žalingų įpročių problemą. Daugelis suaugusiųjų nedidelių alkoholio kiekių vartojimo nelaiko problema. Tačiau tai gali būti kelio, vedančio priklausomumo nuo alkoholinių gėrimų link, pradžia. Sąmoningas požiūris į sveikatą – tai atsakomybė už savo sveikatos būklę, motyvacija palaikyti gerą sveikatos būklę, dėmesingumas savo sveikatai ir informacijos apie sveikatą paieška bei panaudojimas. Jis skatina imtis sveikatos priežiūros veiksmų ir yra labai svarbus komponentas, formuojantis asmens požiūrį į sveikatą bei veikiantis asmens su sveikata susijusius sprendimus. Gyventojos suprato alkoholio vartojimo pasekmes, suskandavome Alkoholiui - Ne!
                                                                                                       Socialinės darbuotojos Vaida Jančauskienė, Laima Kuturienė

ATBUNDA GAMTA, ATBUNDAME IR MES
Data: 2021-04-11 | Įvertinimas: 15

Socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" darbuotojai drauge su gyventojoms, kaip ir kiekvienais metais, tvarkė ir švarino globos namų teritoriją. Visos dirbo darniai, lydimos skambaus juoko ir geros nuotaikos, o padaryti darbai visus talkininkus tik džiugino.
Pavasaris atsineša su savimi gamtos grožį... Atbunda gamta, atbundame ir mes. Pavasaris įkvepia didesnį norą gyventi, mylėti, grožėtis viskuo kas aplink tave. Po žiemos parskridusių paukštelių čiulbėjimas palaima ausims. Nepakartojama galimybė patirti, pamatyti galbūt tai ko kasdien nepastebi ir kas dažniausiai atrodo elementaru ir įprasta. Su pavasariu!

MIELA ALMUTE,
Data: 2021-04-08 | Įvertinimas: 11

Linkime Tau geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos ir draugų meilės. Tegul kiekviena Tavo gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais nuotykiais. Su gimtadieniu!

MENO PASLAPTYS
Data: 2021-04-07 | Įvertinimas: 13

Atrasti nerimo meno paslapčių visuomet būna smagu. Ypač kai norisi sukurti kažką unikalaus ir nematyto. Tai senųjų laikų amatas, kurio buvo mokoma net mokyklos vadovėliuose. Tarsi savaime natūralus dalykas, kad mergaitės jau nuo mažens turėjo mokėti nerti, megzti, siūti. Nors šiais technikos laikais išblanko noras mokytis šio amato, bet tiems kas ji suranda ir pamėgsta yra daug daugiau būdų, daugiau pavyzdžių ir idėjų. Užimtumo grupėje „Floristika“ patalpose yra surengta globos namų gyventojų Almos ir Sandros paroda „Nerimas – atgaiva“. Šios merginos nerdamos tikrai atranda atgaiva sielai. Šių merginu darbai džiugina ir kitus gyventojus, darbuotojus, nes jų darbai puošia globos namus.

                                                                                                                    Užimtumo specialistė Saulė Overlingienė

ANA DŽIAUGIASI NAUJU INTERJERU - NAUJAIS BALDAIS
Data: 2021-04-07 | Įvertinimas: 7

Grupinio gyvenimo namų gyventoja Ana džiaugiasi naujais baldais. Ji atsakingai planavo pirkinius, taupė norimiems baldams. Kartu su Draugu Ramūnu apsilankė baldų parduotuvėse ir išsirinko norimus baldus, gyventojas Aivaras padėjo juos surinkti. Smagu džiaugtis nauju interjeru, naujais baldais.

                                                                                             Grupinio gyvenimo namų socialinė darbuotoja Renata Benediktavičė

SU ŠV. VELYKOM!
Data: 2021-04-05 | Įvertinimas: 13

Auštantis Velykų rytas teatneša
Jums pilnas rieškučias džiaugsmo,
Didelį krepšį margučių ir gausybę
Skaisčių pavasario spalvų!
Su šv. Velykom!