Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
ŠV. VELYKOS GRUPINIO GYVENIMO NAMUOSE
Data: 2022-04-19 | Įvertinimas: 12
.
SU ŠV. VELYKOM!
Data: 2022-04-16 | Įvertinimas: 13
ŠV. VELYKOS
Data: 2022-04-15 | Įvertinimas: 13

Pats žodis Velykos – pilnas pavasariško gaivumo. Jį ištarus dvelkia ramybe, šiluma. Kartu su pavasario saule į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Šią popietę visi gyventojai bei darbuotojai rinkosi į šventę skirtą Velykoms. Nuoširdus ačiū renginio organizatoriams, dalyviams. Renginys visiems paliko puikią nuotaiką bei geras emocijas.

ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT
Data: 2022-04-14 | Įvertinimas: 13

Artėjant Šv. Velykom globos namų gyventojai bei darbuotojai: gamino dekoracijas, margino kiaušinius, puošė aplinką. Bundanti gamta skelbia pačios gražios pavasario šventės atėjimą. Atgimkime tauresniems troškimams ir ketinimams, nepamirškime dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės.

ŠV.MIŠIOS ARTĖJANČIŲ ŠV.VELYKŲ PROGA
Data: 2022-04-09 | Įvertinimas: 16

Balandžio 8 dieną į globos namų koplyčią rinkosi gyventojai ir darbuotojai, kur buvo aukojamos šv.Mišios artėjančių  šv.Velykų proga. Pamaldose dalyvavusius tikinčiuosius klebonas pasveikino artėjančių šv. Velykų proga, palinkėjo dvasinės ramybės, geros sveikatos, stiprybės, Dievo palaimos.

PASIRUOŠIMAS VERBŲ SEKMADIENIUI
Data: 2022-04-08 | Įvertinimas: 14

Verbų sekmadienis - svarbi šventė katalikų pasaulyje. Šią dieną tikintieji skuba į bažnyčią. Verbų sekmadienis neatsiejamas nuo pagrindinio atributo – verbos. Globos namų gyventojai bei darbuotojai puoselėdami tradicijas užsiėmimų metu dalindamiesi prisiminimais, gyvenimiška patirtimi, kupini džiaugsmo, teigiamų emocijų patys gamino verbas. Kurias galės pašventinti Šv. mišių metu.

PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA
Data: 2022-04-07 | Įvertinimas: 14

Balandžio 7-ąją dieną visame pasaulyje minima sveikatos diena. Mes paminėjome šią dieną rytiniu pokalbiu tema „Sveikame kūne – sveika siela“. Pokalbyje subtiliai aptartos gairės kaip reikia saugoti sveikatą, kaip svarbu pažinti savo kūną, rūpintis sveika mityba, lavintis fiziškai, priminta ir asmens higienos svarba. Įsiklausydami į savo kūno siunčiamus signalus, pažindami juos galėsime apsaugoti save nuo daugelio negalavimų. Tad branginkime ir saugokime šventovę – savo kūną, kuriame gyvename.

BALANDIS – ŠVAROS MĖNUO
Data: 2022-04-02 | Įvertinimas: 14

Pavasaris, o ypač balandžio mėnuo, yra švarinimosi metas. Pavasaris daugeliui asocijuojasi su nauja pradžia, sugrįžimu, taip pat gamtos atbudimu bei savo namų ir aplinkos tvarkymu. Globos namų gyventojai besidžiaugdami bundančia ir vis gražėjančia gamta uoliai darbavosi grąžindami aplinką. Kiekvieno indėlis svarbus, siekiant, kad globos namų aplinka taptų gražesnė, švaresnė, tvarkingesnė.