Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
ŠILUTĖS MIESTO ŠVENTĖ
Data: 2017-05-27 | Įvertinimas: 0

Užimtumo grupė ,,Floristika" buvo pakviesta pravesti edukacinę pamokėlę Šilutės miesto šventėje. Bibliotekos kiemelyje mokėme vaikus tapyti akmenimis, klausėmės koncerto ir vaišinomės arbata. Užsiėmimo metu, vaikai susipažino su klijavimo akmenimis technika ir pasigamino įvairių rėmelių bei paveikslėlių. Ši diena mums suteikė daug džiugių akimirkų, nes pamatėme puikiai organizuotą šventę bei laimingus vaikus laikančius savo klijuotus paveikslėlius.

TARPTAUTINIS JUNGTINIO KREPŠINIO ČEMPIONATAS
Data: 2017-05-26 | Įvertinimas: 3

 Gegužės 26d. 5val ryto išvykome į Rokiškį, kur vyko Tarptautinis Jungtinio krepšinio varžybos 5x5. Šiuose varžybose buvo du lygiai, mūsų komanda žaidžia I – lygyje, tarp stipriausiu. Mums teko susirungti su šeimininkais: tai Skemų SGN,   Latvijos Mėmėlės  SGN ir Aukštelkės  SGN. Macikų globos namams atstovavo gyventojai A. Matulevičius, R. Juknius, R. Zonys, A. Mironovas ir V. Laurinavičius. Kadangi jungtinis krepšinis taip pat turi žaisti dar du darbuotojai atstovavo A.Tarozienė ir V. Kontrimas. Buvo nelengva kovoti, varžovai tikrai pakankamai stiprus, tačiau lydėjo fortūna ir mes iškovojome II- vietą. Parvežėme į globos namus gražią  taurę. Vykdami namo aptarėme visa varžybų eigą bei dalinomės patirtais įspūdžiais.

KERAMIKOS PARODA
Data: 2017-05-26 | Įvertinimas: 1

Macikų soc. globos namų užimtumo grupė „Molinukas“, savo gausiais keramikos lipdiniais, visą gegužės mėnesį džiugino Šilutės miesto, F.Bajoraičio viešosios bibliotekos, Ramučių filialo bendruomenės lankytojus. Parodoje eksponuojami meniniai, įvairių formų ir spalvų eksponatai. Taip pat dekoratyvinę paskirtį turintys indai, sukurti jau sudėtingesnėmis technologijomis. Pasak bibliotekos vedėjos, Raimondos, tie, kurie lankė parodą, turėjo gerą progą savo akimis pamatyti daugybe įdomių akimirkų. Žavėjosi autorių išmone, originalumu ir fantazija.
Esame dėkingi Raimondai, už sudarytą galimybę išreikšti save kaip kūrėjus, būti įvertintiems ir pastebėtiems.

SVEČIAI IŠ KLAIPĖDOS ,,MEDEINĖS“ MOKYKLOS
Data: 2017-05-25 | Įvertinimas: 0

Gegužės 25d. sulaukėme svečių iš Klaipėdos ,,Medeinės“ mokyklos. Mokytojai: A.Ašmantavičienė ir Ž.Žemgulis kartu su mokyklos mokiniais atvyko aplankyti savo buvusių auklėtinių, kurie gyvena Macikų socialinės globos namuose. Mūsų globos namų gyventojai labai šiltai sutiko savo buvusius mokytojus, kuriems negailėjo gražių žodžių. Svečiai apžiūrėjo globos namus, pasidalino patirtimi didinant asmenų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių ugdymo veiksmingumo bei padedant jiems lavintis, mokytis pagal gebėjimus, įveikti socialinę atskirtį.

GYVENTOJA APLANKĖ SAVO MIRUSIŲ TĖVŲ BEI SŪNAUS KAPĄ
Data: 2017-05-23 | Įvertinimas: 0

.

POPIETĖ ,,BENDRAVIMO YPATUMAI"
Data: 2017-05-23 | Įvertinimas: 1

Bendravimas – tai prasminga sąveika tarp žmonių. Bendravimo prigimtis įžvelgiama žmogaus saviraiškoje, jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame, jaučiame, kokiais matome save ir mus supančią aplinką. Bendraudami žmonės ne tik sąveikauja, bet ir pažįsta vienas kitą. Bendraudami su gyventojais, siekiame geriau suprasti juos, nes nuoširdus atsivėrimas turi prasmę. Kartais juk užtenka paprasčiausio palaikymo ir supratimo.

PARODA SKIRTA PAVASARIUI
Data: 2017-05-19 | Įvertinimas: 1
 Paroda skirta Pavasariui.
ŠAUNUS SLAUGYTOJŲ BEI BUHALTERIŲ KOLEKTYVAS
Data: 2017-05-12 | Įvertinimas: 1