Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
"Molinukas"

Kad Macikų socialinės globos namų gyventojai galėtų visapusiškai save pažinti, suvokti ne tik gyvybiškai svarbius poreikius, bet ir tobulėti dvasiškai, jiems sudaroma galimybė dvasinį pasaulį tobulinti keramikos būrelyje "Molinukas", kuris jau šią žiemą pasitiko naujose, erdviose, renovuotose patalpose.
Būrelį lanko 24 įvairaus amžiaus globos namų gyventojai, kurie nori kiek arčiau susipažinti su viena iš vaizduojamojo meno šakų - keramika. Kad darbas grupėjė būtų ritmingas, dirbame pagal sudarytą metinį planą.
Jaukiose dirbtuvėse gyventojai mielai reiškia savo fantazijas moliniuose darbeliuose. Dabar čia jauku ir šilta, savotiškai kvepia lentynose sukrautos džiūti "aukso" puodynės. Ant sienų ir lentynų išrikiuoti dirbiniai skirti ne tik akim paganyti, bet ir parodose reklamuotis. Gyventojai kuria gaminius daugiau tinkančius jų pačių buičiai. Svarbiausia yra gyventojus išmokyti technikos, o paskui jau jų fantazijai nėra ribų. Orgnanizuojamos gyventojų dirbinių parodos ne tik globos namuose, bet ir Šilutės rajono bibliotekose, muziejuose, taip pat personalinės gyventojų dirbinių parodos.
Dirbdami  užimtumo grupelėje gyventojai  įgauna  daugiau pasitikėjimo savimi,  gebėjimą suprasti meno kūrinius, jais gėrėtis. Grupėje stengiamės sukurti šiltą emocinį klimatą, kad žmonės  jaustųsi saugūs ir galėtų netrikdomi atsiskleisti individualiai.

 

 

Informacijos atnaujinimo data: 2023-01-10

 1  2