Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SPORTINĖ VEIKLA
Data: 2017-09-01 | Įvertinimas: 1

Sportuojantys gyventojai išbandė naujai įsigytą sportinį inventorių. Tai nauja sporto šaka globos namuose, kuri skatins gyventojus išbandyti savo jėgas bei atrasti save įdomioje veikloje.

POPIETĖ ,,PRIKLAUSOMYBĖ NUO ALKOHOLIO - LIGA, KURIĄ BŪTINA IR GALIMA ĮVEIKTI"
Data: 2017-08-30 | Įvertinimas: 0

Socialinėje grupėje ,,Aitvaras“, darbuotojos kartu su gyventojais pravedė popietę skirtą alkoholio vartojimo prevencijai globos namuose.  Popietės metu gyventojai supažindinti apie alkoholio poveikį   -  kaip stipriai žmogaus organizmą alkoholis  paveikia visus organus, kūno sistemas ir sukelia daugybę sutrikimų, t.y. daro žalojantį poveikį visam žmogaus organizmui. Gyventojai suprato, jog priklausomybė nuo alkoholio yra liga, kurią būtina ir galima įveikti.

 

POPIETĖ ,,RŪKYMO ŽALA ŽMOGUI"
Data: 2017-07-13 | Įvertinimas: 0

I korpuse vyko popietė apie rūkymo žalą žmogaus organizmui. Globos namų tarybos pirmininkas Algirdas Kazlauskas papasakojo, jog nikotinas, tai narkotinė medžiaga, kuri sukelia įvairius negalavimus. Gyventojas Virginijus Kuzminskas teigė, kad tabako dūmuose esančios nuodingos medžiagos kenkia kvėpavimo sistemai. Gyventojai išklausę popietę suprato, jog metus rūkyti bus mažesnė tikimybė susirgti sunkiomis ligomis.

SVEČIAI IŠ KLAIPĖDOS ,,MEDEINĖS“ MOKYKLOS
Data: 2017-05-25 | Įvertinimas: 0

Gegužės 25d. sulaukėme svečių iš Klaipėdos ,,Medeinės“ mokyklos. Mokytojai: A.Ašmantavičienė ir Ž.Žemgulis kartu su mokyklos mokiniais atvyko aplankyti savo buvusių auklėtinių, kurie gyvena Macikų socialinės globos namuose. Mūsų globos namų gyventojai labai šiltai sutiko savo buvusius mokytojus, kuriems negailėjo gražių žodžių. Svečiai apžiūrėjo globos namus, pasidalino patirtimi didinant asmenų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių ugdymo veiksmingumo bei padedant jiems lavintis, mokytis pagal gebėjimus, įveikti socialinę atskirtį.

GYVENTOJA APLANKĖ SAVO MIRUSIŲ TĖVŲ BEI SŪNAUS KAPĄ
Data: 2017-05-23 | Įvertinimas: 0

.

ŠAUNUS SLAUGYTOJŲ BEI BUHALTERIŲ KOLEKTYVAS
Data: 2017-05-12 | Įvertinimas: 0
PROFESINĖ BUHALTERIŲ DIENA
Data: 2017-05-12 | Įvertinimas: 0

Kasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena. Nuoširdžiausi sveikinimai buhalterių dienos proga!