Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
EUROPOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KREPŠINIO VARŽYBOS
Data: 2008-06-19 | Įvertinimas: 0
 

Š.m. gegužės 26-31d. Marmaryje (Turkija) vyko Europos Specialiosios Olimpiados (SO) krepšinio varžybos, kuriose Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Rinktinėje žaidė mūsų pensionato gyventojas Ramūnas Zonys.
Šalies olimpinę krepšinio rinktinę sudarė 5 specialiųjų mokyklų moksleiviai ir 3 pensionatų gyventojai. Tarp jų ir R. Zonys. Vyriausias rinktinės treneris buvo Rimantas Milaknis (Kaunas), jam padėjo Rusniškis treneris Vitalijus Škimelis ir delegacijos vadovė,-Šilutės pensionato socialinė darbuotoja Aušra Tarozienė.
Lietuvos rinktinės, Specialiosios Olimpiados krepšininkai prisimins gražiai organizuotas varžybas, svetingą priėmimą ir turiningai praleistą laisvalaikį Turkijoje.

 

AEROBIKOS VARŽYBOS
Data: 2008-05-30 | Įvertinimas: 0

Aerobikos užsiėmimai - tai viena iš daugelio žmonėms su proto negale reikalingų užsiėmimų Šilutės pensionate. Aerobika, tai lyg muzikos terapija, skatinanti psichinį bei fizinį vystymąsi. Tai galimybė siekti bendros, organizuotos veiklos, bendro dėmesio sutelkimo. Dalyvavimas tokioje grupinėje veikloje stiprina dvasią, pasitikėjimą savimi, sukelia emocinius išgyvenimus. Sutrikusio intelekto žmonėms tai viena iš galimybių palengvinančių integracijos kelią į visuomenę.
2008 gegužės 14 d. Šilutės pensionato aerobikos grupė vyko į Lietuvos Specialiosios Olimpiados aerobikos varžybas, kurios vyko Kaune. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo aerobikos grupės iš septynių specialiųjų mokyklų ir dviejų pensionatų. Stebėjome puikiai organizuotą renginį, galėjome pabendrauti su kitais renginio dalyviais, renginio organizatoriais,  pasisemti patirties.
Šilutės pensionato aerobikos šokio kolektyvas šiose varžybose laimėjo trečiąją vietą. Visi komandos dalyviai buvo apdovanoti bronzos medaliais. Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir norėtume kitais metais sudalyvauti jau penkioliktose Lietuvos Specialiosios Olimpiados aerobikos varžybose.

PATEKOME Į LSOK LIETUVOS KREPŠINIO RINKTINĘ
Data: 2008-03-20 | Įvertinimas: 0

Pakviesti į LSOK Lietuvos krepšinio rinktinės
paruošimą ir formavimą

Šių metų kovo 13-15 d. R.Zonys dalyvavo LSOK  Lietuvos krepšinio treniruočių stovykloje, rinktinės paruošio ir formavimo, kuri vyko Radviliškyje PRC. Sužinojome puikią naujieną, jog mūsų pensionato gyventojas  pateko į LSOK Lietuvos krepšinio rinktinę. Krepšinio čempionatas vyks Turkijoje, Antalijos mieste, 2008 m. gegužės mėnesį.

LSO KREPŠINIO 3X3 VARŽYBOS LR SEIMO NARIO TAUREI LAIMĖTI
Data: 2008-02-23 | Įvertinimas: 0

Šių metų vasario 21 d. 4-ą val. ryto išvykome į Zarasus. Važiuojant gyventojai ilsėjosi, kadangi varžybos laukė nelengvos, o ir  kelias tolimas.
Šiose varžybose buvo keturi lygiai. Mūsų komanda žaidė I lygyje tarp stipriausių. Žaidimas vyko rato sistema. Pirmajame rate žaidėme su trimis komandomis. Mums sekėsi puikiai ir šiais rezultatais įveikėme visas:

Šilutė 10:0 Aukštelkis
Šilutė  7:2  Duseikiai
Šilutė 15:7 Zarasai

Antrajame rate dar kartą teko žaisti su Duseikių komanda. Ir vėl iškovojome pergalę rezultatu 5:3. Tačiau nuovargis padarė savo ir rezultatu 7:8 nusileidome Utenos SUC komandai. Užėmėme  II-ą  vietą ir parvežėme taurę.
Vykstant atgal dalinomės varžybų įspūdžiais. Gyventojai patenkinti, jog iškovojo taurę.
 

DRAUGIŠKOS KREPŠINIO 3X3 VARŽYBOS SU RUSNĖS SPEC. MOKYKLA
Data: 2008-02-20 | Įvertinimas: 0

Š.m. vasario 12 dieną vykome į Rusnės spec.mokyklą žaisti krepšinį. Su mumis kartu važiavo mūsų ištikimi sirgaliai. Atvykus mus pasitiko Rusnės spec.mokyklos krepšinio treneris Vitalijus. Prieš varžybas mums pasitaikė puiki proga aplankyti mokyklos muziejų, kuriame pamatėme įvairių senovinių daiktų - monetų, butelių, net buitinių daiktų, taip pat leistą vietinį laikraštuką. Šiuos daiktus muziejui padovanojo senieji Rusnės miestelio gyventojai. Vieną muziejaus sienos dalį puošė mokinių laimėtos taurės bei kiti sportiniai apdovanojimai, kurių buvo gana nemažai.
Apžiūrėję muziejų sugrįžome į sporto salę. Draugiškos krepšinio varžybos vyko po 15 min. Žaidėme du kėlinius. Pirmąjį kėlinį laimėjome rezultatu 19-26, o antrąjį 26-63.
Gyventojas A.Matulevičius pelnė 36, R.Juknius 17, R.Zonys 10 taškų. Rusnės spec.mokyklos treneris pavaišino visus dalyvius kava, saldainiais ir padovanojo po sportinę kepuraitę

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   11