Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS AEROBIKOS ČEMPIONATAS „SPORTUOK IR ŠOK 2017“
Data: 2017-05-11 | Įvertinimas: 0

Gegužės 11 d. Radviliškio raj., Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus sporto salėje vyko respublikinis neįgaliųjų šokio festivalis „Sportuok ir šok 2017“. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo aerobikos šokio komandos. Dalyvavo Pabradės socialinės globos namai, Panevėžio jaunuolių dienos centras, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyrius, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Kazlų Rūdos specialioji mokykla, Rokiškio pagrindinė mokykla, Macikų socialinės globos namų auklėtiniai. Komandos  buvo vertinamos už atliekamo aerobikos šokio pasirodymo sudėtingumą, sinchroniškumą bei estetinį vaizdą.  Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis už originalumą, artistiškumą, elegantiškumą, išradingumą, taip pat diplomais ir saldžiaisiais  prizais. Macikų socialinės globos namų komandos auklėtiniai buvo apdovanoti kaip „Meniškiausia“ šokio komanda. Renginį užbaigėme neįgaliųjų sporto festivalio masiniu šokiu, kuriame dalyvavo visi renginio dalyviai su gera sportine nuotaika. Sugrįžus pasitiko Macikų socialinės globos namų direktorė J. Andrijauskienė ir vyriausia socialinė darbuotoja R Girgždienė, kurios dėkojo už puikų pasirodymą čempionate, linkėjo visokeriopos sėkmės ateityje ir toliau tęsti kūrybinį darbą.

DRAUGIŠKOS FUTBOLO RUNGTYNĖS
Data: 2017-05-10 | Įvertinimas: 0

Gegužės 10 d. vykome į Rusnės specialiąją mokyklą žaisti draugiškas futbolo rungtynes. Macikų socialinės globos namų sportininkams tai puikios treniruotės, kadangi ruošiamės „SENI CUP“ mini futbolo turnyrui, kuris vyks Marijampolėje gegužės 30-31d.  Mes įveikėme draugiškas rungtynes ir nugalėjome Rusnės specialiąją mokyklą rezultatu 3-0.

KREPŠINIO ČEMPIONATAS 3X3
Data: 2017-04-28 | Įvertinimas: 0

Balandžio 28 d. vykome į Jurdaičių socialinės globos namus, kurie organizavo socialinių globos namų, specialiosios olimpiados klubų, užimtumo ir ugdymo įstaigų krepšinio 3x3 čempionatą. Varžybose dalyvavo  15 – komandų iš įvairių socialinės globos namų ir specialiųjų mokyklų.
Macikų socialinės globos namams atstovavo  dvi komandos:  gyventojai Ramūnas Zonys, Vidas Laurinavičius ir Artūras Mironovas I- oji komanda, kuri žaidė A- lygyje ir iškovojo I-vietą. Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius ir Andrius Novatorovas II- oji komanda, kuri žaidė C-lygyje ir iškovojo taip pat  I-ąją  vietą.  Sportininkai buvo patenkinti savo rezultatais. 

RESPUBLIKINIS – JUNGTINIS, ŽMONIŲ SU NEGALIA, SALĖS FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2017-03-30 | Įvertinimas: 0

Kovo 30 dieną, Šiaulių universiteto sporto salėje vyko respublikinis – jungtinis, žmonių su negalia, salės futbolo čempionatas. Dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos įstaigų: Kėdainių, Aukštelkės (Šiaulių r.), Jasiuliškių (Ukmergės r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Macikų (Šilutės r.), Šiaulių, Vilijampolės (Kaunas), Suvalkijos (Marijampolės r.) socialinės globos namų, Dabikinės (Akmenės r.), Kelmės specialiųjų mokyklų, Panevėžio jaunuolių dienos centro ir Šiaulių specialiojo ugdymo centro. Komandos pagal 2016 metų rezultatus buvo suskirstytos į tris lygius A,B,C. Juose žaidė po 4 komandas. Stipriausiame A lygyje bronzos medalius laimėjo Macikų socialinės globos namų komanda, kuriai atstovavo A. Mironovas, V. Laurinavičius, A. Matulevičius, R. Pelenis, R.Juknius, R.Zonys. Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių mėgėjų futbolo klubo žaidėjui Laimonui Lideikiui – Macikų socialinės globos namų komandos partneriui.

RESPUBLIKINIS BOULINGO TURNYRAS
Data: 2017-02-22 | Įvertinimas: 0

Vasario 22 dieną, Šiaulių „Apollo“ boulinge vyko I - asis respublikinis žmonių su negalia boulingo turnyras, kuriame dalyvavo net 16 komandų, kurioms atstovavo 80 sportininkų. 
Sulaukėme svečių iš: Jurdaičių (Joniškio r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Kėdainių (Kėdainių r.), Lavėnų (Pasvalio r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Macikų (Šilutės r.), Padvarių (Kretingos r.), Šiaulių, Veisiejų (Lazdijų r.) socialinių globos namų, Kelmės ir Šiaulių „Ringuvos“ specialiųjų mokyklų, Panevėžio „Šviesos“, Šiaulių ir Joniškio „Saulės“ spec. ugdymo centrų, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro bei Žagarės (Joniškio r.) socialinių paslaugų centro. Komandoms teko žaisti po 3 partijas, kurių metu buvo išsiaiškinti stipriausieji individualių ir komandinių laimėtojų įskaitoje. Macikų socialinės globos namai iškovojo 5 vietą. Sportininkai liko patenkinti ir dalinosi varžybų įspūdžiais.

PAPLŪDIMIO TINKLINIO TURNYRAS 3X3
Data: 2017-01-20 | Įvertinimas: 0

Sausio 20d. vyko I – asis jungtinio paplūdimio 3x3 turnyras, kuriame dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos socialinių globos namų bei specialiųjų mokyklų. Šiame turnyre dalyvavo ir Macikų SGN. Komandos buvo suskirstytos į A ir B grupes. Po dvi stipriausias komandas iš grupės pateko į Top 4.  Šį kartą fortūna mūsų komanda aplenkė, nepatekome į stipriausiųjų ketvertuką, tačiau sportininkams paliko didelį įspūdį salė ir pati paplūdimio aikštelė. Grįždami namo dalinomės patirtais įspūdžiais.

TARPTAUTINIS ŽMONIŲ SU NEGALIA FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2016-09-14 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 14 dieną, Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ stadione vyko tarptautinis žmonių su negalia futbolo čempionatas, kurioje dalyvavo 15 komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Lietuvos įstaigoms atstovavo komandos iš: Aukštelkės (Šiaulių r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.), Dūseikių (Telšių r.), Jotainių (Panevežio r.), Vilijampolės (Kauno), Akmenės rajono Dabikinės specialioji mokykla (Akmenės r.), Kelmės, Šiaulių, Kėdainių. Iš Latvijos sulaukta komandų iš Ziedkalnės ir Memelės įstaigų.
Kaip ir kasmet komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris lygius. A lygyje aukso medalius laimėjo svečiai iš Šilutės r, Macikų socialinės globos namai, B lygyje pirmąją vietą užėmė svečiai iš Latvijos (Memele), C lygyje nenugalimi buvo Dabikinės specialiosios mokyklos sportininkai. Šiemet stipriausios A ir B lygio komandos susitiko dėl Šiaulių banko įsteigtos super taurės. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos nugalėtojais tapo Macikų socialinės globos namų komanda. Macikų komandai atstovavo sportininkai Arvydas Butkus, Artūras Mironovas, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Vidas Laurinavičius ir Rolandas Pelenis. Taip pat buvo išrinkti ir apdovanoti geriausieji ir naudingiausieji sportininkai. Macikų socialinės globos namų apdovanotas geriausias vartininkas taure Aivaras Matulevičius, o naudingiausias žaidėjas Virginijus Šarpnickis.
Tarp grupės varžybų BALTREX - ŠIAULIAI" regbininkai jauniausiems Šiaulių specialiojo ugdymo centro ir Žagarės socialinių paslaugų centro sportininkams suorganizavo estafetes, kurių metu dalyviai galėjo išbandyti savo greitį, taiklumą bei gebėjimą valdyti regbio kamuolį.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams ir partneriams, kurie prisidėjo prie šio renginio: spalvų muzikos orkestrui, Šiaulių universiteto bendruomenei, regbio klubui „Baltrex-Šiauliai“, Šiaulių mėgėjų futbolo klubui „Kupsc“, sporto mokyklai „Klevas“, UAB „Master Idea“, UAB „OBLT“, UAB „Taurės“, Šiaulių bankui, „Apollo boulingas“.

TRENIRUOTĖ PRIEŠ JUNGTINIO FUTBOLO ČEMPIONATĄ
Data: 2016-09-08 | Įvertinimas: 1

Globos namų sportininkai aktyviai treniruojasi ir ruošiasi Jungtinio futbolo čempionatui, kuris vyks rugsėjo 14 d. Šiauliuose.

JUNGTINIO KREPŠINIO 5X5 ČEMPIONATAS
Data: 2016-08-18 | Įvertinimas: 1

Rugpjūčio 18 d. 5 val. ryto išvykome į Rokiškį, kur vyko Jungtinio krepšinio 5x5 čempionatas. Šiuose varžybose dalyvavo 5 komandos t.y. Macikų SGN , Skemų SGN, Kupiškio SGN,  Latvijos SGN ir Zarasų SGN. Macikų globos namams atstovavo gyventojai A.Mironovas, R. Zonys, A.Butkus, A. Matulevičius ir V. Laurinavičius. Kadangi Jungtinį krepšinį taip pat turi žaisti dar du darbuotojai, tad juos atstovavo: socialinė darbuotoja A. Tarozienė ir socialinio darbuotojo padėjėjas V.Kontrimas.  Žaidėme  penkerias rungtynes po du kėlinius (kėliniai buvo po 10 min.).  Nelengvai teko kovoti, varžovai tikrai pakankamai stiprūs, tačiau mes iškovojome I - vietą. Parvežėme į globos namus gražią taurę, medalius bei kitus prizus. Vykdami namo aptarėme visą varžybų eigą bei dalinomės patirtais įspūdžiais.

 

SENI CUP 2016m. TARPTAUTINĖS ŽMONIŲ SU NEGALIA MINI FUTBOLO LYGOS
Data: 2016-05-19 | Įvertinimas: 0

Dėl nugalėtojo vietos turnyre ir kelionės į Lenkiją, Torūnės miestą, kur vyks "SENI CUP 2016" turnyro finalas, šiemet rungiasi komandos iš 12 socialinės globos namų: Aukštelkės, Dūseikių, Macikų, Prūdiškių, Kalvarijos, Suvalkijos, Zarasų, Linkuvos, Jasiuliškio, Šiaulių, Veisėjų ir Padvarių. Trenerės Aušros Tarozienės treniruojami Macikų socialinės globos namų futbolininkai Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Rolandas Pelenis, Artūras Mironovas, Valentinas Lukas, Vidas Laurinavičius pogrupyje susirungė su Kalvarijos SGN, Dūseikių SGN, Veisėjų SGN ir Prūdiškių SGN komandomis. Kitame pogrupyje vietas aiškinosi Suvalkijios SGN, Aukštelės SGN, Šiaulių, Padvarių SGN, Zarasų SGN ir Linkuvos SGN komandos.
Gįžę iš Dariaus ir Girėno futbolo stadiono, ruošiamės į vakaronę. Vakaronės metu gyventojai stebėjo  Zubovos cirko pasirodymą, dalinosi su kitais globos namų gyventojais varžybų įspūdžiais, stebėjo fejerverkus. Mūsų globos namų komandą šiais metais iškovojo III – vietą.

 

 

1  2   3  4  5  6  7  8  9  10  11