Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
KREPŠINIO 3X3 ČEMPIONATAS
Data: 2016-04-22 | Įvertinimas: 0

Balandžio 22 d., vyko Jurdaičių SO klubo organizuojamos krepšinio 3x3 čempionatas, kurį organizavo Jurdaičių specialiosios olimpiados klubas ir Jurdaičių socialinės globos namai. Mūsų socialinės globos namams atstovavo šie sportininkai:   Arvydas Butkus,  Ramūnas Zonys ir Vidas Laurinavičius I- oji komanda, kuri žaidė A- lygyje ir iškovojo I-vietą. Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas ir Artūras Mironovas II- oji komanda, kuri žaidė C-lygyje ir iškovojo II – vietą.  Sportininkai buvo patenkinti savo rezultatais. Varžybose dalyvavo  12 – komandų.

ŠAŠKIŲ IR ŠACHMATŲ ČEMPIONATAS
Data: 2016-04-13 | Įvertinimas: 0

Balandžio 13 dieną Aukštelkės socialinės globos namuose vyko tradicinis respublikinis šaškių ir šachmatų čempionatas. Jau 13 kartą organizuojamas čempionatas sulaukė 47 dalyvių iš 12 Lietuvos įstaigų. Čempionate dalyvavo: Jurdaičių socialinės globos namai (Joniškio r.), Linkuvos SGN (Pakruojo r.), Didvyžių SGN (Vilkaviškio r.), Kėdainių SGN (Kėdainių r.), Jotainių SGN (Panevėžio r.), Macikų SGN (Šilutės r.), Šiaulių SGN, Žagarės socialinių paslaugų centras (Joniškio r.), Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, Panevėžio jaunuolių dienos centras, Trakų neįgaliųjų užimtumo centras bei šeimininkų Aukštelkės (Šiaulių r.) socialinės globos namų komanda. Dalyviai buvo suskirstyti į 4 grupes: šachmatų, kurioje varžėsi tiek moterys, tiek vyrai, šaškių moterų bei šaškių vyrų A ir B grupės. Macikų globos namams atstovavo šie sportininkai: Gintaras Laukaitis, Vladimir Orlov, Renata Lukavičiutė, Igor Ivanov ir Vidas Laurinavičius.  Po atkaklių kovų šachmatų grupėje antrą vietą iškovojo Gintaras Laukaitis, trečią vietą Vladimir Orlov , šaškių moterų grupėje pirmą vietą iškovojo Renata Lukavičiūtė, vyrų šaškių grupeje trečią vietą iškovojo Igor Ivanov. Čempionato prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis bei saldžiaisiais prizais.

DRAUGIŠKOS STALO TENISO VARŽYBOS
Data: 2016-02-02 | Įvertinimas: 0

Vasario 2 d. dalyvavome draugiškuose stalo teniso varžybose Rusnėje su specialiosios mokyklos auklėtiniais. Varžybos – tai galimybė išdrįsti pademonstruoti savo gebėjimus ir išbandyti jėgas varžantys su kitais. Varžybose žaidėjams teko sukaupti dėmesį ir valią, žaidžiant mąstyti, priešininkams padėkoti už varžybas ir paspausti rankas. Dalyviai patyrė pergalės džiaugsmą ir nusivylimo kartėlį. Užėmusiems prizines vietas Rusnės specialiosios mokyklos direktorius Romualdas Blechertas įteikė diplomus.

LSOK ŽYMIOS NEGALIOS MOTORINIO AKTYVUMO VARŽYBOS, PANEVĖŽYJE
Data: 2015-11-25 | Įvertinimas: 0

Lapkričio 25 d. Panevėžyje vyko LSOK Žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynės, kuriose pirmą kartą dalyvavo Macikų socialinės globos namų komanda. Varžybų  tikslas sudominti žymios negalios sutrikusio intelekto asmenis sportu motorinio aktyvumo programos dėka. Puikiai organizuotame renginyje dalyvavo 28 komandos, įvairaus amžiaus, iš įvairių Lietuvos specialiųjų mokyklų, neįgaliųjų užimtumo centrų, socialinės globos namų. Komandos varžėsi estafečių varžybose. Intensyviose rungtyse mūsų komandos narius lydėjo azartas ir gera nuotaika. Visi žaidynių dalyviai apdovanoti medaliais.

JUNGTINIO FUTBOLO ČEMPIONATAS
Data: 2015-09-15 | Įvertinimas: 0

Š.m. rugsėjo 15 dieną, Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ stadione, vyko „Aukštelkės specialiosios olimpiados klubo“ jungtinio futbolo čempionatas. Dalyvavo rekordinis komandų skaičius iš įvairių Lietuvos įstaigų: Kėdainių (Kėdainių r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Dūseikių (Telšių r.), Šiaulių (Šiauliai), Ventos (Akmenės r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Macikų (Šilutės r.), Jurdaičių (Joniškio r.) socialinės globos namų, Dabikinės spec. mokyklos (Akmenės r.), Kelmės spec. mokyklos (Kelmės r.), Šiaulių spec. ugdymosi centro, Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų bei asociacijos „Aukštelkės specialiosios olimpiados klubas“. Komandos buvo suskirstytos į tris lygius, kiekvienai komandai padėjo žaisti futbolo profesionalas – partneris, kuris negalėjo mušti į vartus. Stipriausiame A lygyje aukso medalius laimėjo Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų futbolo komanda, B lygyje visas pergales iškovojo ir čempionais tapo  Ventos futbolo komanda, C lygyje aukso medalius laimėjo - Kelmės spec. mokyklos komanda. Taip pat „Šiaulių“ futbolo klubas čempionato dalyviams surengė kamuolio žongliravimo konkursą, kurio nugalėtoju tapo Artūras Mironovas (Macikų SGN), jam atiteko „Šiaulių“ komandos apranga.

LSO JUNGTINIO KREPŠINIO VARŽYBOS 5x5, SKEMŲ SGN
Data: 2015-08-20 | Įvertinimas: 0

Š.m. rugpjūčio 20d. 5 val. ryto išvykome į Rokiškį. Važiuojant visi gyventojai ilsėjosi, kadangi tolimas kelias bei laukiamos nelengvos varžybos. Puikiai suorganizuotas renginys- gyventojai pamatė „Baikerius" ir jų nuostabius motociklus, galėjo pabendrauti bei pasidaryti foto. Skraidė malasparnis, kuris nuleido saldainių lietų, gyventojai visi skubėjo rinkti, tai buvo įspūdinga.
Šiuose varžybose buvo 4 lygiai, mūsų komanda žaidė I – lygyje, tarp stipriausiųjų. Taigi, teko susirungti su šeimininkais: tai Skemų SGN, Kupiškio SGN,  Latvių SGN. Macikų globos namams atstovavo gyventojai A.Mironovas, R. Juknius, R. Zonys, A. Butkus, V. Lukas. Kadangi jungtinį krepšinį taip pat turi žaisti dar du darbuotojai, tad juos atstovavo: socialinė darbuotoja A. Tarozienė ir socialinio darbuotojo padėjėjas V.Kontrimas. Smagu, jog liepos 20d. atvykęs gyventi Artūras Mironovas aktyviai įsijungė į sportinę veiklą. Jis buvo naudingiausias žaidėjas komandoje. Nelengvai teko kovoti, varžovai tikrai pakankamai stiprūs, tačiau mes iškovojome II - vietą. Parvežėme į globos namus gražią taurę ir medalius bei kt. prizus. Vykdami namo aptarėme visą varžybų eigą bei dalinomės patirtais įspūdžiais.

SENI CUP 2015 FUTBOLO FINALINĖS VARŽYBOS ŽMONĖMS SU NEGALIA TORŪNĖJE (Lenkija)
Data: 2015-07-07 | Įvertinimas: 0

Turnyras surengtas birželio 30d. – liepos 3 dienomis. Macikų socialinės globos namų futbolo komanda į finalinį turnyrą Torūnėje pateko jau ketvirtą kartą, kaip stipriausia Lietuvoje. Macikiškių ekipos sportinę garbę gynė Arvydas Butkus, Ramūnas Juknius, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Rolandas Pelenis, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys. Liepos 1d. vakare  vykome į Torūnės senamiestį centrinę aikštę, kur vyko visų Seni cup mini futbolo dalyvių pristatymas – 30 komandų iš 10 šalių. Įspūdinga eisena vyko iki parko, kur yra etnografinis muziejus. Muziejaus teritorijoje, vasaros estrados aikštėje, buvo surengtas koncertas, mago pasirodymas. Šis renginys buvo ypatingas tuo, jog jau 15 metų vyksta šios varžybos, buvo dalinamas visiems dalyviams paragauti po gabalėlį torto, vietoje. Po renginio visi buvome suskirstyti i grupes ir pasivaikščioje senamiestyje ėjome į Plenetariumą, kur susipažinome apie mokslininkų atrastas planetas ir t.t.  Liepos 2d. papusryčiavę 8.30val. vykome į Torūnės centrinį stadioną, kur vyko rungtynės. Futbolo turnyro komandos buvo suskirstytos pagal pajėgumą į 5 grupes. Kiekvieną grupę sudarė 6 komandos. Futbolinikai žaidė 2 kėlinius po 7 minutes, buvo trumpinami kėliniai, kadangi buvo 40 karščio. Pirmas rungtynes Macikų ekipa susitiko su Recke  (Vokietija) laimėjome prieš Vokietija 1:0, antras Skwierzyna ( Lenkija ) 4:1  . Sėkmė lydėjo pirmą dieną Macikų komanda, Chojnice (Lenkija) 2:0. Pirmą dieną įveikėme visus savo varžovus, buvome pavargę bet maloniai nusiteikę. Grįžę vakare vykome į Torūnės užmiestį į vakaronę, kuri vyko  IV – forte. Gyventojams buvo suorganizuotos pramogos.
Antra turnyro diena Macikų komandą buvo taip pat fortūna buvo palanki su Hamernia ( Lenkija ) 4:1 iškovojo pergalę, taip pat iškovotą pergalę prieš Terezin  (Čekija ) 5:0. Šiais metais įvykdėme savo lūkesčius, iškovota pirmą prizinė  vieta. Per visą turnyrą įvarčius pelnė Macikų komandai Arvydas Butkus - 6, Virginijus Šarpnickis - 6, ir Rolandas Pelenis - 4.Įdomi kelionė, įdomios varžybos, daug gražių įspūdžių parsivežta iš senosios Torūnės į Macikus. Grįžus visus sportininkus pasveikino globos namų direktorius ir visa administracija.

JUNGTINIO TINKLINIO VARŽYBOS
Data: 2015-05-28 | Įvertinimas: 0

Gegužės 28 d. vykome į Ventos socialinės globos namus, kur vyko jungtinio tinklinio varžybos organizuojamos Ventos SGN.  Dalyvavo 6 komandos iš socialinės globos namų, Macikų SGN,  Aukštelkės SGN, Linkuvos SGN, Veisėjų SGN, Jurdaičių SGN dvi komandos ir Ventos SGN. Macikų globos namus atstovavo Arvydas Butkus, Arūnas Čiulčinskis, Rolandas Pelenis, Aivaras Matulevičius ir Ramūnas Zonys, taip pat žaidė darbuotoja Aušra Tarozienė. Mūsų komanda iškovojo 4 – vietą.

KETVIRTUS METUS MACIKŲ KOMANDA PASIEKIA TARPTAUTINIO TURNYRO „SENI CUP“ FINALĄ
Data: 2015-05-21 | Įvertinimas: 0

2015m. Gegužės 20 – 21d. Prienuose surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  respublikinë atranka. Žaidynėse pirmąją  vietą užėmė svečių teisėmis dalyvavusi baltarusijos komanda, kuri Lenkijoje vyksiančiame finale atstovaus savo šalį.
Lietuvos garbę gins antrąją vietą laimėję praėjusių metų čempionai Macikų komanda. Trečioji vieta atiteko Suvalkijos socialinės globos namų komandai. Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo lygos “SENI CUP 2014” rengiamas šių metų turnyras – jau 9-asis. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš socialinės globos namų ir svečių teisėmis Baltarusijos. bei Latvijos komandos.
Mūsų komandai atstovavo sportininkai Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys, Rolandas Pelenis pogrupyje susirungė su Kalvarijos SGN, aukštelkės SGN ir Ventos  SGN  komandomis. Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Veisėjų, Latvijos ir Baltarusijos komandos. Gegužės 20d. grįžę iš Prienų stadiono, į Birštoną ruošiamės vakaronei, kuri vyko vaikų vasaros stovykloje “Žvaigždūnė”, kur me ir gyvenome. Buvo puikus vaikinų pasirodymas ant turniko. Vėliau kiekvieną komanda turėjo surinkti puzzle “ SENI CUP” simboliką per 40min, Macikų komanda surinko per 11min ir laimėjo prizą.Vėliau koncertavo “Aliuku” grupės narys. Vakaronės uždarymas – buvo iššauti fejerverkai.
Jau ketvirtą  kartą Macikų socialinės globos namų komanda tapo futbolo turnyro “SENI CUP” nugalėtoja Lietuvoje. Ketvirtus metus  metus iš eilės iškovota teisė važiuoti į Torūnę, kur liepos 1-4 dienomis vyks turnyro finalas, kuriame rungtyniaus 34 komandos iš 15 šalių.
Grįžusius sportininkus pasveikino socialinės globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė, vyriausioji socialinė darbuotoja Irena Gimbutienė. Vadovai, taip pat  palinkėjo sėkmės Torūnėje.

 

SPORTO FESTIVALIS „SPORTUOKIME IR ŠOKIME KARTU“
Data: 2015-05-13 | Įvertinimas: 0

Šeduvos kavinės – motelio „Šeduvos malūnas“ konferencijų salėje, vyko respublikinis neįgaliųjų sporto festivalis „Sportuokime ir šokime kartu“. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo dalyvių komandos iš Šeduvos specialiojo ugdymo mokyklos, Pabradės socialinių globos namų, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos, Linkuvos socialinių globos namų bei Macikų socialinės globos namų. Dalyvių pasirodymą vertino kompetentinga Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos vertinimo komisija, kurios vadovė aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė. Komandos  buvo vertinamos už atliekamo šokio pasirodymo sudėtingumą, sinchroniškumą bei estetinį vaizdą. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis už sinchroniškumą, perspektyvumą, nuoseklumą, išradingumą, taip pat diplomais, medaliais, o vadovai dovanomis. Macikų socialinės globos namų komanda buvo apdovanota kaip estetiškai atrodanti bei sinchroniškai atlikusi šokį  komanda. Renginį pradėjome neįgaliųjų sporto festivalio masiniu šokiu, užbaigėme estafetėmis, kuriose dalyvavo visi renginio dalyviai su gera sportine nuotaika.

 

1  2  3   4  5  6  7  8  9  10  11