Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
"GALIŪNO" VARŽYBOS
Data: 2011-09-08 | Įvertinimas: 0

2011 m. rugsėjo 6d. vykome į Aukštelkės socialinės globos namus kur antrus metus vyksta "Galiūno" varžybos. Galiūnų varžybų tikslas populiarinti sportą tarp žmonių su negalia, skatinti juos sistemingai mankštintis, siekti neįgaliųjų socialinės reabilitacijos ir integracijos į visuomenę. Varžybose dalyvavo 8 komandos iš įvairių globos namų. Mūsų globos namams atstovavo šie sportininkai A. Čiulčinskis, M. Antanaitytė, R. Zonys, V. Orlov. Asmeninėse rungtyse mūsiškiai pasirodė neblogai. M. Antanaitytė rankų lenkimo rungtyje užėmė 1-ą vietą. Gladiatorių rungtyje ji tarp devynių dalyvių iškovojo 2-ą vietą. Tarp vyrų, rankų lenkimo rungtyje geriausiai pasirodė taip pat Macikų socialinės globos namų gyventojas A. Čiulčinskis, o R. Zonys buvo pirmas gladiatorių rungtyje.
Taipogi buvo komandinių rungčių, suvedus asmeninius ir komandinius rezultatus, tarp visų komandų, dalyvavusių varžybose, Macikų socialinės globos namai užėmė 1-ą vietą, antri buvo Duseikių socialinės globos namai, treti Aukštelkės socialinės globos namai. Grįžusius sportininkus pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorius Romualdas Jovaiša bei vyriausioji socialinė darbuotoja Irena Gimbutienė.

"SENI CUP" FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2011-06-26 | Įvertinimas: 0

Macikų socialinės globos namų gyventojai birželio 20-21d. buvo pakviesti į Kėdainiuose, organizacijos "Seni cup", organizuojamą neįgaliųjų futbolo turnyrą, kuris vyko dvi dienas.
Dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų bei žaidėjai iš Baltarusijos, Latvijos. Futbolo komandos žaidė dviejuose pogrupiuose. Macikų socialinės globos namų žaidėjai  A.Matulevičius, A.Butkus, K.Kerpė, V.Laurinavičius, V.Šarpnickis, R.Lukavičiūtė, R.Zonys žaidė B pogrupyje . Pirmą dieną rungtynės vyko su Baltarusijos komanda, rezultatu 2-0 mūsų naudai, įvarčius įmušo V.Šarpnickis ir K.Kerpė. Antros rungtynės su Zarasų socialinės globos namais baigėsi mūsų naudai 1-0, įvarti įmušo R.Zonys. Trečios rungtynės vykusios su Aukštelkės socialinės globos namais baigėsi lygiosiomis 1-1, įvarti įmušo R.Zonys. Ketvirtosios rungtynės su Prūdiškės socialinės globos namais baigėsi taip pat lygiosiomis be įvarčių 0-0.
Vakare vykome į vakaronę, kuri vyko dendrologijos regioniniame parke. Kiekviena komanda turėjo paruošusi po prisistatymą. Čia visus savo triukais linksmino magas, vėliau vyko diskoteka, valgėme tortą, džiaugėmės fejerverkais.  2330 val. vykome ilsėtis, nes 900 val. mūsų laukė pirmosios rungtynės su Jasiuliškių socialinės globos namais, kurias įveikėme rezultatu 1-0, įvarti įmušo V.Šarpnickis. Antros rungtynės su Suvalkijos socialinės globos namais, įveikėme rezultatu 1-0, įvarti įmušo A.Butkus. Trečiosios su Aknystos socialinės globos namais baigėsi lygiosiomis 0-0, užėmėme II-ą vietą. Vyrai patenkinti šia vieta, nes pernai užėmėm ketvirtą vietą, taigi pakilome dviem laipteliais į viršų.

 

JUNGTINIO TINKLINIO ČEMPIONATAS
Data: 2011-06-12 | Įvertinimas: 0

Šių metų birželio 8 dieną vykome į jungtinio tinklinio varžybas, kurios vyko Ventos socialinės globos namuose. Varžybas organizavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komitetas ir Ventos socialinės globos namai.
Žaidė 3 gyventojai ir 2 darbuotojai, todėl ir vadinasi jungtinis. Macikų socialinės globos namams atstovavo šie gyventojai: A.Butkus, A.Čiulčinskis, K.Kerpė, V.Laurinavičius, R.Lukavičiūtė, A.Matulevičius, R. Zonys ir darbuotojai V.Kontrimas, R.Kaniauskienė.
Buvo žaidžiama po 2 setus iki 15 taškų, jei komandos surinkdavo vienodą taškų skaičių, buvo žaidžiamas 3 setas ir išsiaiškinamas nugalėtojas.
Pirmas rungtynes žaidėme su Šiaulių "Šaltinio" komanda ir nugalėjome. Antras runtynes žaidėme su Ventos globos namais. Sužaidus du setus buvo lygiosios, sužaidus trečią setą mes iškovojome pergalę.Trečias rungtynes žaidėme su Aukštelkės globos namais, tačiau pralaimėjome. Žaidžiant su Jurdaičių globos namais vėl patyrėme  pralaimėjimą.
Susumavus taškus I-ą vietą iškovojo Jurdaičių socialinės globos namai, II-ą  - Ventos   socialinės globos namai, III-ą vietą Macikų socialinės globos namai, IV-ą - Aukštelkės socialinės globos namai ir V-ą vietą Šiaulių "Šaltinis". Važiuodami atgalios aptarėme varžybų eigą ir dalinomės įspūdžiais. Tądien buvo labai karšta diena, gal tai ir nulėmė mūsų III-iąją vietą...

 

AEROBIKOS ČEMPIONATAS
Data: 2011-05-26 | Įvertinimas: 0

LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS RESPUBLIKINIS AEROBIKOS ČEMPIONATAS 

Aerobikos varžybos - tai ne tik sportinis pasirodymas, bet ir renginys su menine programa. Varžybų nuostatai nėra lengvi, bet tiems, kurie bent kiek domisi aerobika, yra išradingi, muzikalūs, ruošimasis tampa savotišku kūrybiniu procesu, kuriame kiekvienas gali atskleisti savo sugebėjimus.
Gegužės 25 d. Šeduvos
kavinės–motelio „Šeduvos malūnas“ konferencijų salėje vyko 2011 m. Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto (LSOK) respublikinis aerobikos čempionatas. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo aerobikos komandos iš Ventos, Pabradės, Panevėžio, Ukmergės, Kaišiadorių, Radviliškio, Šeduvos ir kitų specialiųjų mokyklų bei globos namų.
Varžybose aktyviai dalyvavo Macikų socialinės globos namų gyventojai, vadovaujami socialinės darbuotojos S.Maskaliovienės, kurie iškovojo II-ąją vietą ir laimėjo aerobikos čempionato sidabro taurę.
Komandą nuoširdžiai, entuziastingai palaikė sirgaliai, o vertino griežti teisėjai. Pirmininkė buvo nepakartojamoji, visuomet jaunatviška ir energinga aerobikos moterų asociacijos prezidentė J. Bartaškienė.
Stebėjome puikiai organizuotą renginį, kuriame dalyvavo bei linksmino vaikų eurovizijos dalyvis – Bartas. Galėjome pabendrauti su kitais renginio dalyviais, renginio organizatoriais, pasisemti sportinės patirties. Grįžus pasitiko bei pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorius R.Jovaiša, o direktoriaus pavaduotoja J.Andrijauskienė bei laikinai einanti vyriausios socialinės darbuotojos pareigas R.Girgždienė lydėjo bei stebėjo aerobikos čempionatą Šeduvos konferencijos salėje.

 

VARŽYBOS
Data: 2011-05-15 | Įvertinimas: 0

2011 M. GEGUŽĖS 11 D. LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KOMITETO LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATAS

 Lengvosios atletikos varžybose dalyvavo specialiosios mokyklos ir socialinės globos namai. Varžybos vyko Jurbarke, Vytauto Didžiojo vidurinės mokyklos stadione. Specialiosios mokyklos varžėsi savo amžiaus grupėse, o socialinės globos namai tarp savo amžiaus grupių.
Dalyvavo šie socialinės globos namai: Aukštelkės, Kalvarijos, Jurdaičių, Visagino, Ventos, Vilijampolės, Pabradės, Radviliškio ir Macikų. Mūsų Socialinės globos namams atstovavo šie sportininkai: A.Matulevičius, R.Lukavičiūtė, R.Teslionak, V.Lukas, K.Kerpė, A.Čiulčinskis, A.Novatorovas, V.Laurinavičius ir iškovojo 7 medalius:
Sportinis ėjimas – A.Matulevičius - II vieta; šuolis į tolį – R.Lukavičiūtė - I vieta; kamuoliuko metimas – K.Kerpė - I vieta; rutulio stūmimas – A.Čiulčinskis - I vieta; 100m. bėgimas – A. Novatorovas - III vieta; kamuoliuko metimas – R.Teslionak - II vieta; 100m. bėgimas – R. Teslionak - II vieta. Namo vykome ir dalinomės  puikiais varžybų bei laimėjimų įspūdžiais.Visus sportininkus su pergalėm pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorius R. Jovaiša. 

KREPŠINIO VARŽYBOS
Data: 2011-04-30 | Įvertinimas: 0

3 X 3 KREPŠINIO VARŽYBOSE LAIMĖTI  AUKSO MEDALIAI

 Š.m. balandžio 20 dieną Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto organizuojamame spec. olimpiados klubų 3x3 krepšinio čempionate dalyvavo Macikų socialinės globos namų gyventojai, kurie iškovojo aukso medalius bei pelnė aukso taures.
Specialiosios Olimpiados krepšinio žaidynių B grupės varžybose rungtyniavo Duseikių, Jurdaičių, Vilijampolės bei Šilutės krepšininkų komandos. Mūsų atstovai: A. Čiulčinskis, V.Laurinavičius, K. Kerpė sėkmingai kovojo po savo krepšiu ir 7:6 įveikė Duseikių krepšinio komandą. Dideliu pranašumu 8:4 įveikė Jurdaičių komandą. Su Vilijampolės komanda rungtynės baigėsi lygiosiomis 4:4.
C grupės 3x3 krepšinio žaidynių varžybose rungtyniavo Kėdainių, Kalvarijos, Linkuvos ir Šilutės socialinės globos namų krepšininkai: A.Matulevičius, A.Butkus, V.Lukas. 7:3 mūsiškiai pelnė pergalę prieš Kėdainių krepšinio komandą, žymia persvara 6:1 įveikė Kalvarijos komandą bei lygiosiomis 4:4 sužaidė su Linkuvos krepšininkais.
Tritaškių kovoje taiklia ranka pasižymėjo V.Laurinavičius ir laimėjo 2-ą vietą. Sportininkams padėjo ir juos lydėjo socialinės darbuotojos St.Lazdauskienė, S.Maskaliovienė bei darbuotojas V.Kontrimas. Visi grįžome pakilios nuotaikos. Grįžus sportininkus pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorius R.Jovaiša bei direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė.
LSOK SALĖS FUTBOLO TURNYRAS ŠIAULIUOSE
Data: 2011-02-15 | Įvertinimas: 0

2011 m. vasario 10 d. vykome į Šiaulius, salės futbolo turnyrą. Dalyvavo 6 komandos, kurios buvo susiskirstytos į du pogrupius. A – pogrupyje: Aukštelkės SGN, Jasiuliškių SGN, Šiaulių dienos centras "Goda". B – pogrupyje: Macikų SGN, Skėmų SGN, Ventos SGN.
Dvi geriausios kiekvieno pogrupio komandos susitiko pusfinalyje. A pogrupio nugalėtojai Aukštelkės SGN susitiko su B pogrupio II-osios vietos laimėtojais Macikų SGN. Šio susitikimo nugalėtojais tapo Macikų SGN, kurie 4:1 laimėjo prieš Aukštelkės SGN ir pateko į finalą. Kitame pusfinalyje susitiko B pogrupio nugalėtojai Skėmų SGN ir A pogrupio II-osios vietos laimėtojai Jasiuliškių SGN. Į finalą pateko Jasiuliškių SGN, kurie 4:2 įveikė Skėmų SGN.
Dėl III-iosios vietos kovojo Aukštelkės SGN ir Skėmų SGN. Pajėgesni buvo Aukštelkės komandos futbolininkai, kurie 4:1 įveikė Skėmų komandą. Finale susitiko Macikų bei Jasiuliškių komandos. Po atkaklios kovos rezultatu 3:2 laimėjo Macikų SGN komanda, kuri laimėjo aukso medalius bei taurę. Mūsų komandai pelnė įvarčius A.Butkus – 8, V.Šarpnickis – 5, K.Kerpė – 3, V.Laurinavičius – 3, V.Lukas – 1. Namo vykome pakilios nuotaikos.
Grįžusius sportininkus pasveikino socialinės globos namų direktorius R.Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė ir vyriausioji socialinė darbuotoja I.Gimbutienė. 

SO JUNGTINIO FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2010-12-16 | Įvertinimas: 0

Šių metų gruodžio 14 d. vykome į SO jungtinio futbolo turnyrą Šiauliuose. Varžybose buvo vienas lygis. Macikų socialinės globos namams atstovavo gyventojai: A.Matulevičius, A.Novatorovas, R.Lukavičiūtė, K.Kerpė, A.Butkus, V.Šarpnickis ir S.Šarūnas.
Kadangi tai buvo jungtinis futbolo turnyras, tai turėjo žaisti ir darbuotojas. Atstovavo socialinio darbuotojo padejėjas V.Kontrimas.
Žaidėjams buvo maloniausia pergalė, laimėta prieš šeimininkus ir stipriausius varžovus – Aukštelkės socialinės globos namų sportininkus. Laimėta graži taurė, todėl atgalios vykome labai patenkinti savo pergale.

 

KLAIPĖDOS MIESTO IR APSKRITIES ŽMONIŲ SU NEGALIA SPORTO ŠVENTĖ
Data: 2010-12-05 | Įvertinimas: 0

Šių metų gruodžio 4 d. vykome į Klaipėdą, kur vyko miesto ir apskrities žmonių su negalia sporto šventė. Macikų socialinės globos namams atstovavo 10 gyventojų: K.Kerpė, V.Laurinavičius, A.Butkus, A.Novatorovas, A.Čiulčinskis, G.Jakštaitė, R.Lukavičiūtė, A.Daržinskas, V.Lukas, L.Širjev.
Suaugusiems vyko krepšinio, stalo teniso ir rankų lenkimo varžybos. Rankų lenkimo varžybose A.Čiulčinskis užėmė I-ą vietą, tarp moterų G.Jakštaitė užėmė II-ą vietą. Stalo teniso varžybose R.Lukavičiūtė iškovojo II-ą vietą, tik krepšininkai liko ketvirti.
Važiuodami namo gyventojai dalinosi varžybų ispūdžiais.


 

EUROPOS KREPŠINIO SAVAITĖS
Data: 2010-11-29 | Įvertinimas: 0

REGIONINĖS KREPŠINIO VARŽYBOS ŠILUTĖJE

Š. m. lapkričio 25 d. „Šilutės sportas“ klubo salėje, vyko regioninės krepšinio 3x3 varžybos. Jas organizavo Macikų socialinės globos namai, finansavo - LSOK ( Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas). Varžybose dalyvavo Duseikių socialinės globos namai (Telšių Rajonas), Rusnės specialiosios mokyklos ir Macikų socialinės globos namai. Varžybos vyko dviejuose pogrupiose po 3 komandas. A pogrupyje varžėsi Duseikių, Rusnės ir Macikų pirmosios komandos, B pogrupyje - antrosios komandos.
A pogrupyje stipriausi buvo Duseikių krepšininkai, kurie 9:7 nugalėjo rusniškius ir 9:5 nugalėjo Macikų trejetą. Macikų ir Rusnės tarpusavio susitikimas baigėsi 11:6 rusniškių pergale.
B pogrupyje nugalėjo Macikų antroji komanda, 6:3 įveikusi Duseikių ir Rusnės krepšininkų pasipriešinimą. II-ą vietą užėmė Duseikiai, 9:4 įveikę rusniškius. Pusfinalyje Rusnės pirmoji rinktinė 11:5 parklupdė Macikų antrąją komandą ir iškopė į finalą. Antruoju finalininku tapo Duseikių pirmoji komanda, 19:12 įveikusi savo antrąją komanda.
Mažajame finale, dėl III-ios vietos, Macikų antroji komanda 4:10 nusileido Duseikių antrajai rinktinei ir liko ketvirta.Finalinėje dvikovoje Rusnės specialiosios mokyklos krepšininkai turėjo 7:10 pripažinti Duseikių pirmosios rinktinės pranašumą, tad užėmė II-ą vietą.


 

1  2  3  4  5  6  7   8  9  10  11