Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
STALO TENISO VARŽYBOS JURDAIČIUOSE
Data: 2010-11-03 | Įvertinimas: 0

Š.m spalio 21d. vykome į Jurdaičių socialinės globos namus, kur vyko SO klubų teniso varžybos.
Iš viso dalyvavo 12 komandų iš Ventos, Jasiuliškių, Aukštelkės, Linkuvos, Radviliškio, Jurdaičių bei  Macikų socialinės globos namų.
Mūsų globos namų gyventojai sudarė 2 komanadas: 1-ai jų atstovavo: V.Lukas, V.Laurinavičius ir R.Lukavičiūtė ir pirmame lygyje iškovojo 3 vietą; 2-ai komandai atstovavo: A.Matulevičius, L.Širjev, R.Teslionak ir antrame lygyje iškovojo 3 vietą.
Sekančią dieną visus sportininkus pasveikino socialinės globos namų direktorius R. Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė bei vyriausioji socialinė darbuotoja I. Gimbutienė kartu su visa socialinių darbuotojų komanda.

LAIMĖTI AUKSO BEI BRONZOS MEDALIAI
Data: 2010-10-01 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 17-24 d. Varšuvoje vykusioje 2010 metų Europos specialiosiose olimpinėse žaidynėse dalyvavę du mūsų socialinės globos namų globotiniai iškovojo medalius. R Lukavičiūtė buvo šalies moterų futbolo rinktinės narė ir pelnė aukso medalį, o šalies krepšininkų rinktinėje žaidęs A. Čiulčinskis laimėjo bronzos medalį.
Specialiosios olimpiados žaidynių C grupės futbolo varžybose rungtyniavo Belgijos, Ispanijos, Prancūzijos, Graikijos ir Lietuvos komandos. Mūsų atstovė R.Lukavičiūtė žaidė pagrindinėje Lietuvos moterų futbolo rinktinės sudėtyje ir iš aikštelės nepasitraukė per visas rungtynes. Lietuvos rinktinė 2:0 įveikė ispanių pasipriešinimą, dideliu pranašumu 4:1 - Belgijos komandą. Su Graikijos rinktine mūsų futbolininkės rungtynes baigė lygiosiomis - 4:4. O Lietuvos ir Prancūzijos susitikimas baigėsi be įvarčių - 0:0.
I vietą laimėjo Lietuvos moterų futbolo rinktinė - 9 taškai (2 pergalės, 3 lygiosiosios), II vietą - Belgija - 7 taškai (2 pergalės, 1 lygiosios, 1 pralaimėjimas), III vietą - Graikija - 4 taškai (1 pergalė, 1 lygiosios, 1 pralaimėjimas), IV vietą - Ispanija - 2 taškai (2 lygiosios, 2 pralaimėjimai), V vietą - Prancūzija - 1 taškas (1 lygiosios, 3 pralaimėjimai).
Europos specialiosios olimpiados vyrų krepšinio varžybose santykius aiškinosi Belgijos, Rusijos, Ispanijos, Lenkijos ir Lietuvos rinktinės. Lietuvos ekipa 29:24 parklupdė Lenkijos krepšininkus, 38:36 - Ispaniją. Tačiau 28:37 turėjo pripažinti Belgijos komandos pranašumą. Nepavyko pasipriešinti ir Rusijos atstovams - lietuviai nusileido 25:58.
Lietuvos rinktinei atiteko III vieta. Nugalėjo Belgijos krepšininkai 31:21 įveikę II vietą laimėjusią Rusijos komandą. 
Šilutiškis A.Čiulčinskis sėkmingai kovojo po savo ir varžovu krepšiais, atkovojo daugiausia kamuolių.
Europos specialiosios olimpiados žaidynių medalininkai su gėlėmis buvo sutikti Kaune, gausiai susirinkę Macikų socialinės globos namų darbuotojai savo sportininkus pagerbė ir namuose.

 

GALIŪNAI 2010
Data: 2010-09-24 | Įvertinimas: 0

Šiaulių rajono Aukštelkės socialinės globos namuose surengtoje sporto šventėje varžėsi 8 komandos. Sporto šventės komandų nariai varžėsi asmeninėse rankų lenkimo, "gladiatoriaus" ( su medine kartimi išstumti varžovą iš rato), luito ir svarmens laikymo ištiestomis rankomis varžybose. Komandos (3 vyrai ir 1 moteris) rungtyniavo virvės traukimo, sunkvežimio vilkimo bei traktoriaus didžiosios padangos vartymo rungtyse.
Macikų socialinės globos namų garbę gynė Arūnas Čiulčinskis, Bronislovas Grikšas, Viktoras Stukanov ir Marytė Antanaitytė. Asmeninėse varžybose ypač sėkmingai kovojo mūsų stipruoliai: Arūnas Čiulčinskis aukso medalį iškovojo rankų lenkimo varžybose, Sidabro apdovanojimus - luito laikymo ir "gladiatoriaus" rungtyse, o taip pat dar du sidabro medalius - komandinėse varžybose. Tarp moterų Marytė Antanaitytė aukso madalius iškovojo rankų lenkimo ir „gladiatoriaus" varžybose, o svarmens laikymo rungtyje – bronzos apdovanojimą. Bronislovas Grikšas ir Viktoras Stukanov po du sidabro medalius pelnė komandinėse varžybose. Komandinėse varžybose mūsų rinktinė laimėjo II- vietą.O geriausias Galiūnų Galiūnas pripažintas Arūnas Čiulčinskis – jam buvo įteikta taurė. Mes nusileidome šeimininkams – Aukštelkės stipruoliams, o III- vietą užėmė Radviliškio reabilitacijos centro komanda. Namo vykome su puikia ir pakylia nuotaika.

MŪSŲ SPORTININKAI LIETUVOS RINKTINĖJE
Data: 2010-09-16 | Įvertinimas: 0

2010 m. Europos specialiosios olimpiados žaidynėse, kuriuos rugsėjo 17 – 24 d. vyks Varšuvoje, šalies moterų futbolo rinktinėje atstovaus Macikų socialinės globos namų gyventoja Renata Lukavičiūtė, o Arūnas Čiulčinskis atstovaus mūsų šalies neįgaliesiems jungtinėje krepšinio komandoje. Galime pasidžiaugti, jog ne pirmas kartas, kai mūsų socialinės globos namų gyventojai patenka į Lietuvos rinktinę, atstovauja Lietuvą kitose šalyse.
Išlydėdami didelės sėkmės linkėjo Macikų socialinės globos namų direktorius R. Jovaiša bei direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalamsJ. Andrijauskienė.

 

“SENI CUP” FUTBOLO TURNYRAS
Data: 2010-09-02 | Įvertinimas: 0

Macikų socialinės globos namų gyventojai buvo pakviesti į Kėdainiuose, organizacijos “Seni Cup”, organizuojamą neįgaliųjų futbolo turnyrą, kuris vyko dvi dienas. Dalyvavo dvylika futbolo komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų bei žaidėjai iš Baltarusijos, Latvijos.
Futbolo komandos žaidė dviejuose pogrupiuose. Macikų socialinės globos namų žaidėjai A. Matulevičius, A. Butkus, K. Kerpė, V. Šarpnickis, R. Juknius, S. Šarūnas, V. Laurinavičius žaidė A pogrupyje. Draugiškos futbolo rungtynės vyko su Latvijos, Jasiuliškių, Aknystos, Kalvarijos bei Prūdiškių socialinės globos namų futbolo komandomis. A pogrupyje pirmą vietą iškovojo Jasiuliškių socialinės globos namų auklėtiniai, antrą vietą – Kalvarijos, mes iškovojom trečią vietą, ketvirti liko latviai, penkti – Aknystos, šešti – Prūdiškių socialinės globos namai.
Antrą dieną vyko finalinės futbolo varžybos, kuriose dėl prizinių vietų kovojo Baltarusijos, Suvalkijos, Aukštelkės, Jasiuliškių, Kalvarijos ir Macikų globos namų komandos. Mūsų komanda laimėjo ketvirtą vietą. Visos futbolo komandos buvo apdovanotos taurėmis, kamuoliais, medaliais ir atminimo dovanėlėmis.


 

VASAROS SPORTO ŽAIDYNĖS
Data: 2010-06-20 | Įvertinimas: 0

LSOK 2010m. Tarptautinės atvirosios XIII - osios pensionatų vasaros sporto žaidynės, skirtos Lietuvos nepriklausomybės 20 - mečiui paminėti


  Š.m. birželio 16 d. vykome į Zarasus, kur vyko vasaros sporto žaidynės. Pensionatui atstovavo Arvydas Butkus, Vidas Laurinavičius, Ramūnas Zonys, Aivaras Matulevičius, Kazys Kerpė, Arūnas Čiulčinskis, Rolandas Pelenis, Oksana Armonaitė, Renata Teslionak, o taip pat ir darbuotojai Sandra Maskaliovienė, Vytas Kontrimas, Vaidas Pukelis. Vasaros sporto žaidynėse dalyvavome tinklinyje, šaškių asmeninėse, smiginio, petankės, galiūnų ir krepšinio 3x3.
Iš viso dalyvavo 20 Lietuvos pensionatų ir svečiai iš Latvijos. Visus renginio dalyvius linksmino dainininkas Radžis, o petankės žaidimą rengė ir vedė Raimondas Šilanskas. Rungtyse dalyvavo ne tik pensionatų gyventojai, bet ir darbuotojai, kadangi tokios rungtys kaip tinklinis buvo jungtinis.
Krepšinyje Šilutės pensionato komanda užėmė 4-ą vietą, tinklinyje 5-ąvietą. Prizinių vietų šį kartą nepasisekė iškovoti, tačiau atletai stengėsi kovoti iki galo. Vykome namo pavargę ir dalinomės varžybų įspūdžiais. Visus sportininkus pasveikino pensionato direktorius R. Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J. Andrijauskienė ir l.e.p vyriausiojo socialinio darbuotojo - socialinė darbuotoja R. Girgždienė.

 

AEROBIKOS VARŽYBOS
Data: 2010-06-01 | Įvertinimas: 0

Jau 17-tą  pavasarį Lietuvos specialiųjų mokyklų ir pensionatų aerobikos entuziastai susitinka varžybose, kuriose laimi draugystė, geros emocijos, noras varžytis ir bendrauti su šios sporto šakos mėgėjais. Jau antrus metus iš Kauno į naują geografinę vietą –  į Šeduvą – persikėlė šis tradicinis renginys. Šeduvos  gimnazija specialiajam ugdymui atsakinga už šias varžybas ir visuomet labai šiltai priima sportininkus bei jų  sirgalius.
Rungėsi aerobikos komandos iš Kauno, Šilutės, Panevėžio, Pabradės, Ukmergės, Ventos, Radviliškio, Vilkaviškio ir kt. Varžybų teisėjams sunku buvo vertinti komandas. Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės su negalia: vaikai, jaunimas bei suaugę žmonės. Taip pat visos komandos dalyvavo lygiateisiškai - viename lygyje. Komisija vertino programos atlikimo techniką, sudėtingumą bei komandos estetinį vaizdą. Jie džiaugėsi dideliu sportininkų noru kuo gražiau ir kuo įdomiau atrodyti, sinchroniškai atlikti programą.
Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos specialiosios olimpiados klubo prezidento Sauliaus Survilos atvežtais medaliais, o Lietuvos moterų sporto asociacija  apdovanojo taurėmis, saldžiais prizais, o vadovus – padėkomis.

 

LSOK 2010 M. LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS
Data: 2010-05-29 | Įvertinimas: 0

Š.m. gegužės 20 d. Jurbarke vyko LSOK lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo apie 130 dalyvių iš įvairių Lietuvos pensionatų ir specialiųjų mokyklų. Puikiai varžybose pasirodė Šilutės pensionato šešių asmenų sportininkų komanda, kurie parsivežė du aukso ir penkis sidabro medalius. Kaziui Kerpei nebuvo lygių kamuoliuko metimo rungtyje, o 400 m. sportinio ėjimo rungtyje nenugalimas buvo Aivaras Matulevičius, jie iškovojo aukso medalius. Kiti komandos nariai pasiekė šių rezultatų: Oksana Armonaitė 100 m. bėgime – sidabro medalis; Renata Teslionok kamuoliuko metime – sidabro medalis; Renata Lukavičiūtė 3 kg rutulio stūmime – sidabro medalis; Ramūnas Zonys 4 kg rutulio stūmime atsiliko nuo savo priešininko tik 40 cm, tad iškovojo antrąją vietą; Ramūnas Zonys 800 m. bėgime iškovojo sidabro medalį. Pasibaigus rungtims visi dalyviai turėjo praeiti „Sveiko atleto“ testavimo programą, kurią atliko Kauno klinikų gydytojai bei specialistai.

LSOK 2010 M. LIETUVOS PENSIONATŲ 3X3 JUNGTINIO KREPŠINIO VARŽYBOS
Data: 2010-04-30 | Įvertinimas: 0

Balandžio 22 d. Šilutės pensionato krepšininkai: R.Zonys, V.Laurinavičius, A.Matulevičius, A.Čiulčinskis, K. Kerpė dalyvavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto organizuojamosiose 3x3 jungtinio krepšinio varžybose, kurios vyko Jurdaičių pensionate. Krepšinio komandą lydėjo ir palaikė socialinės darbuotojos S.Maskaliovienė, S.Lazdauskienė bei pensionato sirgaliai. Šių varžybų tikslas ir uždaviniai sudominti sutrikusio intelekto asmenis krepšiniu, kaip sporto šaka, stiprinančią sveikatą, propaguoti krepšinį kolektyvuose, varžybomis išsiaiškinti pajėgiuosius, nustatyti nugalėtojus atskirose grupėse pagal amžių, pagerbti kiekvieną dalyvį, besistengiantį įveikti savo negalią.
Šiose varžybose dalyvavo dvylika vyrų komandų ir keturios moterų komandos. Krepšinio žaidėjai atvyko iš Vilijampolės, Aukštelkės, Ventos, Jurdaičių, Dūseikių, Radviliškio, Panevėžio, Kėdainių, Linkuvos, Pabradės pensionatų bei specialiųjų mokyklų. Šilutės pensionato krepšininkams teko rungtyniauti su Vilijampolės specialiosios mokyklos, Jurdaičių ir Aukštelkės pensionatų krepšininkais. Mums pritrūko šiek tiek sėkmės, tačiau šiose varžybose užėmėme garbingą trečiąją vietą. Buvome apdovanoti medaliais bei LSOK įsteigtais prizais. Vykstant namo dalinomės įspūdžiais, analizavome žaidimo rezultatus, ateityje sieksime didesnių sportinių laimėjimų, geresnio fizinio pasiruošimo bei asmeninių gebėjimų gerinimo.

 

LSOK KREPŠINIO RINKTINĖS TRENIRUOČIŲ STOVYKLA
Data: 2010-04-27 | Įvertinimas: 0

Šių metų balandžio 16-17 d. Šilutės pensionato gyventojas Arūnas Čiulčinskis buvo kviečiamas dalyvauti Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto krepšinio rinktinės mokomojoje treniruočių stovykloje Radviliškyje. Ši stovykla organizuojama išrinkti geriausius krepšinio žaidėjus dalyvauti Europos Specialiojoje Olimpiadoje, kuri vyks Varšuvoje, Lenkijoje.
Atvykus pasitiko Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto vyriausias treneris Rimantas Milaknis. Į šią stovyklą suvažiavo apie trylika krepšinio žaidėjų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus pensionatų ir specialiųjų mokyklų. Stovyklavimo metu patyrę treneriai mokė krepšinio žaidėjus įvairių žaidimo subtilybių, derinukų, žingsnelių bei kamuolio perdavimo gudrybių.
Krepšinio rinktinės stovykloje Šilutės pensionato gyventojas Arūnas Čiulčinskis pasižymėjo savo ūgiu. Vyriausias treneris R. Milaknis teigė, jog Arūnui Čiulčinskiui dar trūksta krepšinio žaidimo įgūdžių, bet svarbiausia yra turėti tikslą ir jo siekti. Arūnas žadėjo treniruotis ir siekti gerų rezultatų.

 

1  2  3  4  5  6  7  8   9  10  11