Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
LSOK 2009M. STALO TENISO ČEMPIONATAS
Data: 2009-11-18 | Įvertinimas: 0

Š.m. lapkričio 12d. vykome į Ukmergę, kur vyko LSOK stalo teniso čempionatas. Organizatoriai -  Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, vykdytojai – Jasiuliškių pensionatas. Dalyvavo 14- komandų iš įvairių pensionatų ir specialiųjų mokyklų. Šilutės pensionatui atstovavo 2 komandos.
1-ąją komandą sudarė: V. Laurinavičius, R. Lukavičiutė ir R. Zonys. Ši komanda kovojo 1-ame lygyje su Jasiuliškių pensionato, Jurdaičių pensionato, Visagino pensionato komandomis ir iškovojo III vietą.
2 -ąją komandą sudarė: L. Širjev, A. Matulevičius ir  O. Armonaitė. Jie žaidė 3 -iame  lygyje ir užėmė II vietą. Teko kovoti su Vilniaus Verkių specialiąja mokykla, Panevėžio specialiąja mokykla, Zarasų bei Visagino pensionatų komandomis. Važiavome namo su puikia nuotaika ir dalinomės varžybų įspūdžiais. Visus sportininkus pasveikino Šilutės pensionato direktorius R. Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J. Andrijauskienė, vyriausioji socialinė darbuotoja I. Gimbutienė.

 

„SENI CUP – 2009“ FUTBOLO TURNYRAS ZARASUOSE
Data: 2009-09-15 | Įvertinimas: 0

Šiais metai rugsėjo 3 – 4 dienomis Zarasuose surengtas jau 3-asis neįgaliųjų futbolo turnyras (5x5) „SENI CUP-2009“. Į šį turnyrą vykome dviem dienom - gyvenome Zarasų vandens ir sporto centre. Pensionatui atstovavo Sigitas Šarūnas, Ramūnas Juknius, Vidas Laurinavičius, Ramūnas Zonys, Aivaras Matulevičius, Virginijus Venckus ir Kazys Kerpė. Turnyre dalyvavo 8 komandos su svečių teisėmis – Baltarusijos neįgaliųjų ekipa. Komandos varžėsi dviejuose pogrupiuose (pensionato žaidėjai - A pogrupyje), rungtynių trukmė buvo 2 kėliniai po 10min.
Pensionato žaidėjai pirmose rungtynėse 2:1 nugalėjo Vilniaus r. Prūdiškės pensionato penketuką. Įvarčius mūsų komandai pelnė R. Zonys, V. Laurinavičius. Su pogrupio lyderiais -  „Aknystos“ iš Anykščių r. ekipa - sužaidėme lygiosiomis 0:0, taip pat nepavyko mūsiškiams įveikti ir Didvyžių pensionato iš Vilkaviškio, -  rungtynės baigėsi be įvarčių.
Mūsų komanda įkopė į finalą. Finale dėl II-III vietos susikovėme su Suvalkijos pensionatu ir įveikėme rezultatu 2:1. Komandai įvarčius pelnė R. Zonys ir S. Šarūnas.
Aknystos pensionatas iškovojo I-vietą, Šilutės pensionatas II-vietą, Suvalkijos pensionatas III-vietą.
Grįžusius žaidėjus iš šio turnyro sveikino pensionato direktorius R.Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė ir vyriausioji socialinė darbuotoja I.Gimbutienė.

LSOK JUNGTINIO KREPŠINIO VARŽYBOS
Data: 2009-06-25 | Įvertinimas: 0

2009 m. birželio 19 d. vykome į Rokiškį, Skemų pensionatą, kur vyko jungtinio krepšinio varžybos 5x5 (dalyvavo 2 darbuotojai ir 3 gyventojai). Pensionatui atstovavo gyventojai - V. Laurinavičius, A. Butkus, R. Zonys, A. Matulevičius bei darbuotojai - A. Tarozienė ir I. Mažeikaitė. Mūsų komanda žaidžia A lygyje. Susikovėme su Latvijos, Kupiškio, Skemų komandomis ir iškovojome III-ią vietą . Į pensionata parvežėme gražią taurę. Asmeninėse tritaškių metimo varžybose V.  Laurinavičius iškovojo I-ą vietą.

XII-OSIOS VASAROS SPORTO ŽAIDYNĖS SKIRTOS LIETUVOS TŪKSTANTMEČIUI PAMINĖTI
Data: 2009-06-20 | Įvertinimas: 0

2009 m. birželio 11d. vykome į Zarasus, kur vyko daug sporto rungčių: tinklinio, krepšinio, šaškių, galiūnų, estafečių varžybos. Mes dalyvavome tinklinio, asmeninėse šaškių bei krepšinio varžybose. Pirmiausia dalyvavome tinklinio varžybose 5x5, buvo žaidžiamas vienas setas iki 15 tšk.  Mūsų pensionatui atstovavo gyventojai V.  Laurinavičius, A.  Butkus, R. Zonys, A.  Matulevičius, o iš darbuotojų - socialinės darbuotojos S.  Maskaliovienė, L. Kuturienė ir A. Tarozienė. Pasikeičiant visiems teko pažaisti. Iš viso dalyvavo 10 komandų ir su visomis teko sužaisti. Užėmėm IV-ą vietą. Krepšinio varžybose 3x3 taip pat užėmėm IV-ą vietą. Šaškių asmeninėse varžybose dalyvavo gyventojai K.  Vičinskas, R. Lukavičiutė, O. Armonaitė. K.Vičinskas  iškovojo III-ią vietą, R. Lukavičiutė IV-ą vietą, O.Armonaitė VI-ą vietą.
Buvo tikrai šaunu, prisižiūrėjome puikių gamtovaizdžių, po varžybų kepėme dešreles ir klausėmės V. Lansbergio jaunesniojo koncerto. Namo vykome  pavargę, tačiau su puikia nuotaika.

AEROBIKA
Data: 2009-03-03 | Įvertinimas: 0

AEROBIKOS VARŽYBOS


Aerobikos varžybos - tai ne tik sportinis pasirodymas, bet ir renginys su menine programa. Varžybų nuostatai nėra lengvi, bet tiems, kurie bent kiek domisi aerobika, yra išradingi, muzikalūs, ruošimasis tampa savotišku kūrybiniu procesu, kuriame kiekvienas gali atskleisti savo sugebėjimus.
Š.m. vasario 18 d. Šeduvos gimnazijos specialaus ugdymo centre vyko 2009 m. Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto (LSOK) respublikinės aerobikos varžybos. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo aerobikos komandos iš Ventos, Pabradės, Kauno, Vilijampolės vaikų ir jaunimo pensionatų, Lietuvos reabilitacinio profesinio rengimo centro, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus. Varžybose aktyviai dalyvavo Šilutės pensionato gyventojai, vadovaujami socialinės darbuotojos S.Maskaliovienės. Pensionato aerobikos komandą sudarė: A.Zenkova, R.Teslionok, O.Armonaitė, J.Bašliovkina, V.Riabūninas, D.Balčiauskas, kurie iškovojo II-ąją vietą. Visi komandos nariai buvo apdovanoti sidabro medaliais. Komandą nuoširdžiai, entuziastingai palaikė gausus būrys sirgalių, o vertino griežta teisėjų brigada, kurios pirmininkė buvo nepakartojamoji, visuomet jaunatviška ir energinga LSOK aerobikos prezidentė J.Bartaškienė. Stebėjome puikiai organizuotą renginį, galėjome pabendrauti su kitais renginio dalyviais, renginio organizatoriais bei pasisemti sportinės patirties. 

VARŽYBOS
Data: 2009-02-12 | Įvertinimas: 0

DRAUGIŠKOS KREPŠINIO VARŽYBOS


2009m. vasario 9 d. vykome į Rusnę žaisti krepšinį su spec.mokykla. Pensionatui atstovavo gyventojai R. Zonys kuris pelnė net 22 taškus, K.Kerpė - 21 tašką, V. Laurinavičius - 10 taškų, A. Butkus - 2 taškus, A. Matulevičius - 4 taškus. Rusnės spec. mokyklai atstovavo šie moksleiviai: N. Krivašejevas kuris pelnė 8 taškus, A. Bauža - 9 taškus, L. Danilevičius - 2 taškus, D. Drungilas - 4 taškus ir D. Rezgys.
Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 15:27,- pensionato gyventojų naudai. Galutinis rezultatas 23:59,- laimėjo mūsų pensionato sportininkai. Namo važiavome su puikia nuotaika ir dalinomės varžybų įspūdžiais.

VARŽYBOS
Data: 2009-01-03 | Įvertinimas: 0

STALO TENISO VARŽYBOS

Šių metų gruodžio 17 d. vykome į Jurdaičių SO stalo teniso varžybas. Tai buvo komandinės, asmeninės ir dvejetų varžybos.
Šilutės pensionatui atstovavo dvi komandos. Pirmąją komandą sudarė R.Lukavičiutė, V.Laurinavičius, R.Zonys, antrąją - A.Matulevičius, K.Kerpė, L.Širjev.
V.Laurinavičius, R.Zonys ir L.Širjev taip pat dalyvavo ir asmeninėse stalo teniso varžybose. Čia labiausiai pasisekė V.Laurinavičiui, kuris iškovojo 3-iąją vietą.
Komandiniame žaidime iškovojome 3-iąją vietą ir parsivežėme į pensionatą taurę. Grįžusius sportininkus sveikino direktorius R.Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė, vyriausioji socialinė darbuotoja I.Gimbutienė, vyriausioji psichikos sveikatos slaugytoja T.Bekerienė.

 

VARŽYBOS
Data: 2008-12-10 | Įvertinimas: 0

VARŽYBOS "LIETUVOS RYTO" ARENOJE

2008 12 04 Vykome į Vilnių "Lietuvos ryto" areną, kur vyko Europos SO krepšinio varžybos 3 x 3.
Varžybose dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų,- spec.mokyklos, ir pensionatai. Pensionato gyventojai puikiai žaidė visas rungtynes, įveikė savo varžovus ir džiaugėsi sėkme. Pensionatui atstovavo R.Juknius, A.Matulevičius, V.Laurinavičius, R.Zonys. Kartu su mumis vyko ir palaikymo komanda -  sirgaliai.
Žinojome, jog po rungtynių susitiksime su "Lietuvos ryto" krepšininkais, - būtent  šio momento labiausiai ir laukė mūsų pensionato gyventojai. Visi turėjome galimybę pabendrauti  su krepšinio žvaigždėmis, o jie nuoširdžiai paspaudė kiekvienam ranką ir palinkėjo sėkmės sporte. Visi puikiai žinome, jog sėkmė padeda pasitikėti savo jėgomis ir tuo pačiu geriau save vertinti.
Kiekvieną kartą grįžusius po varžybų sportininkus pasveikina ir linki siekti geriausių rezultatų mūsų pensionato direktorius R.Jovaiša, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams J.Andrijauskienė, vyriausioji socialinė darbuotoja I.Gimbutienė bei vyriausioji slaugytoja T.Bekerienė.

VARŽYBOS
Data: 2008-11-20 | Įvertinimas: 0
 

LSOK RESPUBLIKINĖS STALO TENISO VARŽYBOS JASIULIŠKIŲ PENSIONATE

Lapkričio 14 d. vykome į Ukmergę, kur vyko respublikinės stalo teniso varžybos. Pensionatui atstovavo, Ramūnas Zonys, Aivaras Matulevičius, Renata Lukavičiute ir į sportinę veiklą puikiai įsijungę, naujai atvykę gyventojai: Vidas Laurinavičius ir Leonid Širjev. Mūsų pensionatui atstovavo 2 komandos. Pirmoje žaide Ramūnas, Vidas ir  Renata. Antrojoje -  Aivaras ir Leonid. Stalo teniso varžybose iš viso dalyvavo 17 komandų iš įvairių pensionatų ir specialiųjų mokyklų. Pensionato pirmoji komanda iškovojo 1-ąją vietą, antroji – 3-ią vietą. Atletai grįžo su puikia nuotaika, dalinosi varžybų įspūdžiais.

VARŽYBOS
Data: 2008-08-18 | Įvertinimas: 0
 

LSO JUNGTINIO KREPŠINIO VARŽYBOS

Š.m. birželio19 d. 5 val. ryto išvykome į Rokiškį. Važiuojant visi gyventojai ilsėjosi, kadangi varžybos laukė  tikrai nelengvos, o ir kelias tolimas. Šiose varžybose buvo trys lygiai, mūsų komanda žaidžia I – lygyje, tarp stipriausių. Mums teko susirungti su šeimininkais: tai Skėmų pensionato, Vilijampolės, Aukštelkės ir Ventos pensionatais.
Šilutės pensionatui atstovavo gyventojai: A. Matulevičius, R. Juknius, R. Zonys. Kadangi tai buvo jungtinis krepšinis, tai taipogi turėjo žaisti dar du darbuotojai arba jų vaikai. Taigi kartu su gyventojais žaidė Irmantas Grikšas (soc.darbuotojo padejėjos D.Grikšienės sūnus) ir Aivaras Jankus ( slaugytojos J. Jankuvienės sūnus).
Kova buvo tikrai nelengva,- varžovai pakankamai stiprūs, tačiau mus lydėjo fortūna ir mes iškovojome III-ią vietą. Į pensionatą parvežėme gražią ir didelę taurę. Vykdami atgal aptarėme visą varžybų eigą, dalinomės patirtais įspūdžiais.

1  2  3  4  5  6  7  8  9   10  11