Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
MEILĖ – NE VIEN TIK ŽODŽIAI
Data: 2020-02-11 | Įvertinimas: 7

Meilės, dėmesio, gražių žodžių reikia kiekvienam. Todėl Šv. Valentino diena – tai dar viena gera proga parodyti brangiems žmonėms, kaip mes juos mylime ir kaip džiaugiamės, kad jie yra greta mūsų. Sveikiname visus „širdelių“ lipdytojus ir džiaugiamės, jog užimtumo grupės „Molinukas“ darbštuoliai gamindami širdžiai mielus suvenyrus,  demonstravo neįtikėtiną kūrybiškumą ir išradingumą. Viskas, kas daroma su meile, siekiant maloniai nustebinti ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą. Linkime dalyti meilę kiekvieną dieną, juk nieko nekainuoja nusišypsoti artimam.

                                                                                                                                               Socialinė darbuotoja Beata Vaitelienė

MŪSŲ LAISVALAIKIS
Data: 2020-02-07 | Įvertinimas: 7

Socialinėje grupėje „Jovaras“ laisvalaikis nuolat organizuojamas skirtingai. Šį kartą pasirinktas smulkiųjų motorinių įgūdžių lavinimas ir rankos judesių koordinavimas gyventojams per įvairių paveikslėlių iškarpymą bei suklijavimą į koliažus. Mūsų tikslai: ugdyti vaizduotę, sukurti emociškai patogią aplinką bendraujant su aplinkiniais bei ugdyti rankų, akių judesių koordinaciją ir tikslumą, rankų lankstumą ir ritmą. Laisvi kūrybiniai darbeliai mažina stresą ir įtampą. Įvairios priemonės, medžiagos, faktūros suteikia skirtingus pojūčius. Taip lavinama sensorika ir smulkioji motorika. Bet koks darbelis be galo džiugina ir patį gyventoją. Svarbu gyventojams pasiūlyti atitinkamo lygio darbelius – kad nepatirtų nesėkmės. Tai skatina pasitikėjimą savimi, kelia savivertę. Šį kartą už užimtumo veiklą gyventojai dėkojo socialinio darbuotojo padėjėjai Daliai Petrikienei.

ŠV. VALENTINO BELAUKIANT
Data: 2020-02-07 | Įvertinimas: 15

Šv. Valentino diena, tai ne tik meilės diena, kupina romantiškos atmosferos, tai tiesiog draugiškumas, bei jaukus bendrumo jausmas. Kiekvienam žmogui labai svarbu jaustis mylimu bei reikalingu. Šie pojūčiai yra itin svarbūs globos namų „Aitvaro“ grupės gyventojams. Tad nieko nelaukdami ruošiamės šiai dienai. Pakviesim savo Valentiną į šventę pačių pasigamintu atviruku, nesvarbu kaip jį padarėme, jis tikrai tai įvertins. Gražu stebėti kruopštų pasiruošimą ir akyse žibantį norą dalyvauti, būti mylimam ir mylėti.

                                                                                                     Socialiniai darbuotojai S.Maskaliovienė, I.Paulauskienė, A.Virbickė

ASMENS HIGIENA - KODĖL JI TOKIA SVARBI?
Data: 2020-02-06 | Įvertinimas: 18

Socialinėje grupėje „Aitvaras“ vyko popietė, skirta asmens higienos žinių ir įgūdžių ugdymui. Popietės metu, buvo kalbama apie asmens higienos svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. Popietėje kalbėjome apie kasdienes kūno ir veido odos priežiūrą, plaukų, nagų, burnos ertmės bei dantų priežiūrą. Taip pat kartu su gyventojais prisiminėme bei pasimokėme, kaip tinkamai plautis rankas,  aptarėme rankų higienos svarbą.

                                                                         Socialinės darbuotojos Ilona Paulauskienė,  Aušra Virbickė, Sandra Maskaliovienė

POPIETĖ ,,ŠV.AGOTOS (DUONOS) DIENA"
Data: 2020-02-05 | Įvertinimas: 9

Duonos istorija labai ilga. Ilga ir garbinga. Tačiau šiandien gyvendami pašėlusiame ritme, nebesusimąstome, jog tai ką valgome kasdien – ne tik maistas, bet ir didžiulė vertybė, kurią turime branginti. Socialinėse grupėse ,,Neužmirštuolė" ir ,,Užuovėja" vyko popietės apie duonos kelią iki stalo. Gyventojos sužinojo, kad duonos kelias ilgas: žemės įdirbimas, sėja, auginimas, derliaus nuėmimas, javų kūlimas ir grūdų malimas girnomis. Šiais laikais duonos gamybai neužtenka paprasto valstiečio, šiam darbui atlikti reikia traktorininko, kombainininko, patyrusio agronomo, kuris išmanytų apie augalus, ir kepėjų.

SMAGUS LAISVALAIKIS
Data: 2020-02-04 | Įvertinimas: 16

Socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" gyventojos lankėsi  Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, kur smagiai praleido laisvalaikį. Bibliotekai nebeužtenka tik būti! - tokiu šūkiu pasitiko bibliotekos darbuotojai. Biblioteka bendruomenei aktyviai primena apie save, pristato save, kuria ir palaiko savo žinomumą. Išlaikydama mistiškumą, pasitelkdama žiniasklaidą ir bibliotekos reklamą, pakviečia – „Aš esu įdomi – ateik!“. Gyventojos dalyvavo „Grindopolis“ žaidime, tai vienintelis toks Lietuvoje – unikalus ir interaktyvus žaidimas, tai tarsi stalo žaidimas, tik veiksmas vyksta ant grindų, o žaidėjai vaikšto ne figūrėlėmis, bet savomis kojomis. Taip pat savo jėgas išbandė Lazerių labirinte, į šį labirintą patekęs žmogus pasijus kaip veiksmo filme, kur vyksta banko apiplėšimas: turės išsirangyti per švytinčius lazerius, jų nepaliesdamas. Jeigu tai pavyks, išbandymo dalyvis pereis į kitą lygį, o jei ne - ištrūkti iš pinklių turės dar kartą.
Biblioteka tai ne vien knygos lentynose, tai daug daugiau...

                                                                                                                  Socialinės darbuotojos Vaida Jančauskienė, Laima Kuturienė

DĖKOJAME UŽ GROŽIO DOVANĄ MOKYMO CENTRUI ,,TAKOSKYRA"
Data: 2020-02-03 | Įvertinimas: 9
.
SU GIMTADIENIU!
Data: 2020-01-31 | Įvertinimas: 7

Socialinėje grupėje "Jovaras" buvo suorganizuotas gyventojų gimtadienių paminėjimas, kurie yra gimę sausio mėnesį. Organizuojant sveikinimų popietę gyventojai, kaip visada, padėjo serviruojant šventinį stalą, pučiant balionus.... Suvalgytas skanus tortas, įteiktos dovanėlės, palinkėta daug gražių žodžių... Šventė baigėsi linksmai su šokiais, nes kokia gi šventė be šokių...

                                                                                                                                             Socialinė darbuotoja Vilma Šperbelienė

DRAUGYSTĖS DIENA
Data: 2020-01-31 | Įvertinimas: 15

Socialinė grupė "UŽUOVĖJA" paminėjo sausio mėnesio jubiliejus ir eilinius gimtadienius. Garbingą - 85 metų jubiliejų pasitiko viena aukšto gyventoja. Organizuojant sveikinimų popietę gyventojos kartu su darbuotojomis kepė pyragus, duoną, serviravo šventinį stalą. Rankų darbo sveikinimo atvirutės džiugino visas sukaktuvininkes. Ačiū darbuotojom, B.Dapšienei, D.Girskienei, Z.Daukšienei, prisidėjusioms prie šventės organizavimo.
                                                                                                          Socialinės darbuotojos A.Juknienė, L.Jautakienė, G.Baubkienė

SAUSIO MĖNESIO GIMTADIENIUS ŠVĘSKIME DRAUGE!
Data: 2020-01-31 | Įvertinimas: 13

Socialinės grupės ,,Neužmirštuolė"  gyventojos nusprendė sausio mėnesio gimtadienius atšvęsti kitaip, pasigaminti skanius pietus bei iškepti gardų pyragą. Linkime, kad sausio mėnesio jubiliatės savo gimtadienio šventę prisimintų ilgai.

                                                                                            Socialinės darbuotojos Laima Kuturienė, Vaida Jančauskienė

1  2  3  4  5  6   7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78